Spojte se s námi


Fotbal

Dokument Paula Pogby „The Pogmentary“ je nejhůře hodnoceným televizním pořadem na IMDB

Dokument Paula Pogby „The Pogmentary“ má velmi špatné hodnocení 1.0 z 10 a je nejhůře hodnoceným televizním pořadem nebo filmem na IMDb. Na ČSFD má dokument pouhé jedno procento.

Publikováno

dne

Dokument Paula Pogby „The Pogmentary“ má velmi špatné hodnocení 1.0 z 10 a je nejhůře hodnoceným televizním pořadem nebo filmem na IMDb. Na ČSFD má dokument pouhé jedno procento.

‚The Pogmentary‘ měl premiéru minulý týden na Amazon Prime. Dokument poskytuje vhled do života a kariéry hvězdného záložníka.

Seriál se zabývá Pogbovým působením v Manchesteru United a důvody jeho odchodu z klubu, ale setkal se s kritikou kvůli záložníkově zjevné aroganci.

Dokument se však setkal s obrovským odporem fanoušků i kritiků a na IMDb se absolutně propadl.

V tento moment má hodnocení 1.0 z 10, což z něj dělá nejhůře hodnocený televizní pořad na této internetové databázi. Druhým nejhůře hodnoceným pořadem turecký hudební seriál „Iste Bu Benim Masalim“, který má hodnocení 1,2 z 10.

Část dokumentu například odkazuje na Pogbu a jeho zesnulého agenta Mino Raiolu, jak hovoří o nabídce smlouvy od klubu z loňského léta, která údajně činila 300 000 liber. Pro Pogbu a jeho agenta to bylo „nic“.

Raiola Pogbovi řekl: ‚Paule, jsi v situaci, která je velmi specifická. Nemáš žádnou o ní představu.‘ Hráč odpověděl: Učinil Manchester druhou nabídku?‘

Raiola svému klientovi odpověděl: Ne, ale rozhodně chtějí, abys zůstal. Pro mě to ta nabídka neodráží.‘ Řekl jsem jim: ‚Jestli chcete, aby zůstal, tak tuto nabídku nedávejte.‘

Dám jim najevo, že pokud opravdu chtějí, abys zůstal, a chtějí kolem tebe vybudovat projekt, musí tentokrát jednat jinak a dát na stůl správné peníze.‘

Pogba pak odpovídá: Blafují, jak můžete hráči říct, že ho absolutně chcete, a nic mu nenabídnout? To jsem ještě neviděl.‘

Reakce veřejnosti

Uživatelé IMDB napsali k seriálu i více než 400 recenzí. Většina označila Pogbu za „blázna“, „sebestředného“ nebo „dětinského“.

Uživatel redkyng napsal: ‚Přeceňovaný a přeplácený fotbalista, který si myslí, že je středem fotbalového vesmíru, skutečný virus pro každou šatnu, je spíše modelem účesu než skutečným fotbalistou!‘

I Na Twitteru se objevily ohlasy na Pogbu, jeden z fanoušků napsal: ‚Drzost nazývat 300 tisíc týdně „ničím“, zatímco jsi měl jen hrstku dobrých výkonů‘.

V roce 2016 přestoupil do Manchesteru za rekordní částku 89 milionů liber. Během šesti nastoupil do 226 utkání.

Jeho nejlepší sezóna přišla v ročníku 2018/19, kdy se Pogba vrátil do United oživený po vítězství Francie na mistrovství světa a v 35 ligových zápasech vstřelil 13 gólů. V tom roce byl zařazen do týmu roku PFA.

Devětadvacetiletý hráč, který na Old Trafford strávil šest sezon, opustí klub na konci června, kdy mu vyprší smlouva. V létě vrátí do Juventusu, kde strávil nejlepší období své kariéry.

Zdroj: Amazon Prime, IMDB, Joe.co.uk, GiveMeSport

Reklama

Oblíbené