Spojte se s námi


Evropská liga

Dokáže nepřesvědčivý Lyon porazit rozjetou Atalantu?

Publikováno

dne

Bez formy hrající Lyon se dnes utká s Atalantou, jenž si v prvním zápase této skupiny poradila s Evertonem, který přehrála 3-0.

Lyon letos odstartoval dobře, skvěle hraje především dvojice Nabil Fekir a Mariano Díaz, která dohromady nastřílela 10 gólů z celkově 14 gólů Lyonu. Ovšem výsledkově to není vůbec dobré. Lyon porazil v posledních 6 zápasech pouze Guingamp a připsal si 4 remízy.

Trenér Bruno Génésio musel trpět především při dvou posledních, kdy Lyon remizoval 1-1 s Apollonem v úvodním zápase Evropské ligy a po očekávané prohře s PSG, Lyon opět uhrál pouze remízu, tentokrát 3-3 s Dijonem.

To Atalanta začala letošní sezónu doslova obráceně, prohráli dva první ligové zápasy, ovšem jejich soupeři byli AS Řím a Neapol. Od té doby už Atalanta neprohrála a dokázala přehrát i favorita této skupiny Everton. Gian Piero Gasperini bude proti Lyonu postrádat pouze Rafaela Tolóie a Josipa Ilicice.

STATISTIKY

  • Lyon vyhrál pouze jeden z posledních 6 zápasů.
  • V posledních 4 zápasech Lyonu padlo 13 gólů.
  • Atalanta nevyhrála ani jeden letošní soutěžní zápas venku, ale ve všech vstřelila jeden gól.
  • V 6 z posledních 7 zápasů Atalanty skórovali oba týmy alespoň jednou.

PREDICTION

Trenér Gian Piero Gasperini musel dát před sezónou dohromady skoro nový tým, ale nutno dodat, že se mu to daří skvěle a Atalanta se prezentuje skvělým fotbalem. Kvalitní obrana a produktivní útok, přesně tak by se dalo popsat jejich dosavadní počínání.

To Lyon zatím trpí a to především v obraně. A protože jsou na tom oba týmy velmi podobně, doporučuji sázku na to, že oba týmy dají gól.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.