Spojte se s námi


Ligue 1

To dokáže jen Balotelli! Ital opět potvrdil svojí pověst

Publikováno

dne

Kontroverzní italský fotbalista Mario Balotelli se zřejmé jen tak lehko nezmění. Svůj výjimečný talent „problémového chlapce“ a zároveň jedinečného hráče potvrdil i v neděli.

S OGC Nice se představil ve 12. kole francouzské Ligue 1 na vlastním stadionu, kam přicestoval stejně sestupem namočený Dijon. Domácí potřebovali nutně zvítězit a to se jim nakonec i podařilo po těsném triumfu 1:0.

O jediný přesný zásah utkání se postaral právě 27-letý Ital, který krátce před prvním poločasem chladnokrevně, jako to má ve zvyku, proměnil penaltu. Balotelli ovšem duel dohrát nedokázal.

V 89. minutě ho obral o míč obránce Dijonu Cédric Yamberé, bývalý hráč Interu Miláno, AC, Manchesteru City a Liverpoolu to nedokázal vstřebat a hráče hostí zezadu poslal tvrdě k zemi.

Rozhodčí Olivier Thual mu bez váhaní ukázal červenou kartu. Pro Balotelliho už 4. za jeho jedno a půlroční působení v Nice. Po cestě z hřiště ještě stihl úderem do střídačky vystrašit jednoho z funkcionářů.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.