Do domu Pierre-Emericka Aubameyanga se vloupali ozbrojení zloději, fotbalistu Barcelony dokonce zbili
Pierre-Emerick Aubameyang byl přepaden společně se svou manželkou ve svém domě poblíž Barcelony, kde momentálně nastupuje. Do domu gabonského reprezentanta se mělo vloupat několik zlodějů, kteří jej dokonce zbili.
Třiatřicetiletý gabonský reprezentační útočník Pierre-Emerick Aubameyang byl společně se svou ženou terčem ozbrojeného přepadení několika maskovaných osob.
Stalo se tomu tak v jejich domě ve městečku Castelldefels, které se nachází blízko Barcelony, kde tento fotbalista nastupuje. Alespoň tedy nyní, jelikož se intenzivně řeší jeho další budoucnost.
Minimálně čtveřice ozbrojených zlodějů se měla vloupat na pozemek Aubameyanga po půlnoci a následně i do samotného domu, kde rodinu překvapili.
Ohrožovat je měli pistolemi a kovovými tyčemi, zkušeného útočníka dle informací listu El País dokonce zbili. Vyhrožování trvalo tak dlouho, že majitelé nakonec polevili a otevřeli jim trezor.
Tam se zloději zmocnili cenností a následně dům opustili. Nyní na případu pracuje policie, ovšem je s podivem, že si zloději vybral zrovna termín, kdy byli manželé doma.
Často se totiž stává, že se krádeže plánují na termín zápasu, aby byla jistota, že doma nikdo nebude. Ovšem proč nebyla v pozoru ochranka a zda vůbec nějaká byla, je otázkou, která nebude zodpovězena.
Zdroj: El País
Diskuse
Mohlo by vás zajímat
Spekulace o dusnu v Plzni. Hyský prý čelí vzpouře asistentů a hraje o své přežití
Tajný plán FIFA odhalen. Prodej práv miliardáři, 450 turnajů ročně a hrozba totálního bojkotu
Vzpoura na FAČR? Jmenování španělského trenéra naráží na odpor, vadí peníze i utajování
