Reklama

Do Arsenalu se vrací jeho bývalý hráč, který se zde pokusí restartovat kariéru

Zdroj: SK Slavia Praha

Prošel si celou akademií Arsenalu, v profesionální kariéře v Arsenalu strávil 10 let, prošel si West Hamem a Bournemouthem, většinu kariéry jej trápila zranění, to je Jack Wilshere, který se pokouší o nový restart kariéry.

Mikel Arteta nabídl bývalému spoluhráči, se kterým odehrál v Arsenalu několik sezón, aby trénoval s ostatními hráči Gunners v jejich tréninkovým centru v Colney. Jack Wilshere se rozehraje a mladí hráči Arsenalu získají nové zkušenosti.

Jack Wilshere trpí celou svou kariéru na nepříjemná zranění. Loni z důvodu svého posledního zranění rozvázal smlouvu v Bournemouthu. Od té doby je bez angažmá.

Zástupce Arsenalu se mu ozvali s nabídkou, že může využívat jejich tréninková zařízení, než jeho fotbalová kariéra pokročí někam dále.

Mikel Arteta, trenér Arsenalu, tvrdí, že se Jack Wilshere v blízké době v dresu s kanónem na hrudi neobjeví. Ale jeho bývalý klub mu chce co nejvíce pomoct, aby na tom byl hráč lépe z fyzické i psychické stránky.

Wilshere si během trénování s Arsenalem také vyzkouší, jaké je to trénovat tým, protože plánuje studovat a poté si dělat trenérské licence. Arsenal je ochotný mu pomoct i po této stránce.

“Jsem moc šťastný, že ho máme v klubu. Rozumíme jeho potřebám a v klubu věříme, že mu můžeme pomoct. Někdy s námi bude trénovat a získávat zkušenosti pro získání trenérské licence.

Také mu zajistíme návrat do kondice. On zase předá své zkušenosti našim mladíkům. Bude okolo sebe mít velký vliv,” vyjádřil se k návratu hráče Mikel Arteta.

Pokud se mu bude dařit natolik, aby v Arsenalu uzavřel smlouvu je nejisté. Ale klub je maximálně ochotný mu pomoct, aby mohl v budoucnu pokračovat s fotbalem, ať už půjde o hráčskou či trenérskou kariéru.

https://www.instagram.com/p/CUuMQOdj9iW/

Použité zdroje: Eurosport, Arsenal

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené