Reklama

Divoký zápas v Nice plný nechutných událostí byl předčasně ukončen

Zápas 3. kola francouzské ligy mezi Nice a Marseille nebyl dohraný. Fanoušci vtrhli na hřiště a začali se prát mezi sebou ale i s hráči. Obrovská potyčka vedla k předčasnému ukončení zápasu.

Vše začalo kolem 75. minuty, kdy jeden z fanoušků hodil láhev s vodou na hřiště. Hozená láhev zasáhla hvězdu hostujícího týmu, Dimitri Payeta, ten láhev vzal a hodil ji zpět na tribunu. To vedlo k tomu, že desítky fanoušků začaly nabíhat směrem ke hřišti.

Strhla se velká šarvátka, do které se zapojili hráči, fanoušci, rozhodčí i členové realizačních týmů. Po několika minutách všechny uklidňoval předseda domácích.

Hráči zašli do kabin a fanoušci se vrátili na tribuny, někteří byli odvedeni mimo stadion. Po nějaké době se hráči Nice vrátili na trávník společně s rozhodčími, aby se v zápase pokračovalo.

Hostující tým se na hřiště nevrátil. Hlavní rozhodčí tak předčasně ukončil zápas, ve kterém Nice vedlo 1:0, když se v 49. minutě trefil Dolberg.

Během šarvátky došlo ke zranění tří hostujících hráčů. Dimitri Payet, u kterého všechno začalo, byl po šarvátce celý od krve a měl modřiny na zádech.

Jeho spoluhráči, Matteo Guendouzi a Luan Peres, byli zase silně škrceni. Nemělo by se však jednat o něco, co by hráče vyřadilo na delší dobu ze hry.

Celou událost bude řešit vedení francouzské Ligue 1 se zástupci obou klubů. Náhradní termín pro odehrání duelu ještě nebyl uveden.

Použité zdroje: SkySports, ESPN FC

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené