Spojte se s námi


Fotbal

Děsivé scény v mládežnické Lize mistrů! 17letý talent Liverpoolu po hlavičkovém souboji zkolaboval, klub hlásí dobré zprávy

S úterkem se vrací Liga mistrů a ještě před těmi nejočekávanějšími duely se odehrály zápasy juniorské verze soutěže. Ve čtvrtfinále se utkaly devatenáctileté výběry Sportingu Lisabon a Liverpoolu a hned v šesté minutě došlo ke strašidelnému momentu.

Publikováno

dne

S úterkem se vrací Liga mistrů a ještě před těmi nejočekávanějšími duely se odehrály zápasy juniorské verze soutěže. Ve čtvrtfinále se utkaly devatenáctileté výběry Sportingu Lisabon a Liverpoolu a hned v šesté minutě došlo ke strašidelnému momentu.

UEFA Youth League, chcete-li juniorská Liga mistrů, za sebou má již dvě čtvrtfinálová klání a do semifinále se probojovaly výběry AC Milán a Sportingu Lisabon. Portugalský celek se v úterý odpoledne utkal s Liverpoolem a v zápase došlo k nepříjemné situaci.

Psala se totiž osmá minuta zápasu, když se Ben Doak utkal v hlavičkovém souboji o míč s jedním ze soupeřů. Teprve 17letý křídelník, kterému je na Anfieldu předvídána slibná budoucnost, po souboji působil nekoordinovaně a zmateně.

Doak se hned chytil za hlavu a po chvíli, co se snažil udržet na nohách, se skácel na zem a zkolaboval. Na hřiště ihned dorazili zdravotníci a zahájili ošetřování. Po dvou minutách, co Doak ležel na zemi, byl vystřídán.

Celá scéna vyvolala v hráčích nervozitu a strach. Situace nevypadala vůbec dobře, nicméně hráč, který dorazil do Liverpoolu v létě ze Celticu Glasgow, by měl být po zdravotní stránce v pořádku.

Několik hodin po utkání o jeho stavu informoval i fotbalový klub Liverpool. „Ben říkal, že se mu točí hlava, ale prošel všemi vyšetřeními na stadionu a dokázal odejít po svých. Po konci zápasu byl s týmem na hřišti a pak se spoluhráči vyrazil na letiště,“ oznámil anglický celek.

„Ben se teď cítí dobře, ale samozřejmě budeme postupovat podle standardního protokolu fotbalové asociace,“ stojí dále v oznámení.

Doak udělal velký dojem také na kouče Jürgena Kloppa, připsal si v této sezoně čtyři starty za A-tým, hned dvakrát nastoupil i v Premier League. V mládežnických výběrech si připsal už 10 gólů a 7 asistencí.

Zdroj: UEFA, Daily Mail, Twitter, TalkSport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.