Spojte se s námi


La Liga

Deportivo La Coruňa přivítá oslabenou Gironu

Publikováno

dne

Deportivo La Coruňa přivítá v pondělní dohrávce 8. kola Gironu a oba kluby tak naváží na několik let staré boje z druhé španělské ligy.

O něce lépe jsou na tom hráči Deportiva, kteří vyhráli oba poslední ligové zápasy na Estadiu Municipal de Riazor a zvedli se tak ze sestupových pozic. V posledním kole navíc uhráli cennou remízu s Eibarem a nyní je čeká další klíčový zápas s Gironou.

Domácím budou chybět Rubén Martínez a Carles Gil. Ovšem stále ještě visí otazník nad několika dalšími hráči a to především nad záložníkem Fedem Cartabiou, jenž je letos jeden z nejlépe hodnocených hráčů La Coruni.

I hosté ale půjdou do tohoto zápasu oslabeni a to výrazně! Chybět budou zranění Pedro Alcalá a Jose Raymundo. Nejlepší střelec týmu Cristhian Stuani je poté suspendován.

Hosté zatím i přesto, že mají na svém kontě 6 bodů, hrají velmi dobře a letos prohráli v 8 zápasech 4x, ovšem všichni jejich přemožitelé byly Athletic Bilbao, Sevilla, Barcelona a Villarreal.

Dále dokázali uhrát remízu s Atléticem Madrid a také dvě venkovní remízy s Leganes a Celtou Vigo. Letos se z výhry radovali pouze jednou a to když porazili Malagu.

Tyto výkony svědčí o vysoké kvalitě a houževnatosti hráčů trenéra Pabla Machína, ale bohužel budou postrádat dva své nejlepší útočné hráče, což je samozřejmě výrazně oslabí.

Bez nich bude Girona určitě mnohem slabší a proto favorizuji v tomto duelu domácí Deportivo, které by se díky své dobré formě z posledních zápasů mělo postarat o další velmi cenné 3 body.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.