Spojte se s námi


Fotbal

Davies: Pro Conteho byste nejraději proběhli cihlovou zdí. Jeho vášeň pro hru nám pomáhá

Antonio Conte je trenérem, za kterého by mnozí hráči položili život. Svou vášeň pro hru dokáže přenést na své svěřence, velice vyhrocený byl i poslední zápas mezi Tottenhamem a Chelsea.

Publikováno

dne

Antonio Conte je trenérem, za kterého by mnozí hráči položili život. Svou vášeň pro hru dokáže přenést na své svěřence, velice vyhrocený byl i poslední zápas mezi Tottenhamem a Chelsea.

Dril italského kouče začíná působit. Tottenham v prvním kole smetl Southampton 4:1, ve druhém vydoloval v poslední minutě remízu s Chelsea 2:2.

Na konci zápasu byla k vidění roztržka mezi Contem a Tuchelem, jenž byli oba plni emocí. Do sporu se dostali už v průběhu zápasu, za to viděli žlutou kartu, po závěrečném hvizdu tak dostali druhou a byli vyloučeni.

Svůj zápal do hry dokáže Conte skvěle přenášet na své hráče, kteří jsou ochotní pro výsledek udělat možné i nemožné.

„Jsme na jeho vášeň při hře už zvyklí,“ řekl obránce Tottenhamu Ben Davies pro server Goal.

„Jeho úspěchy mluví samy za sebe, je to jeden z nejlepších trenérů na světě. Ale jako člověk a jako chlap na vaší lavičce, jste schopni pro něj proběhnou cihlovou zdí,“ popisuje Davies, jak moc Conte pro svůj tým dýchá a hráči pro něj.

„Je neskutečně namotivovaný, je velmi jasný v tom, co chce od svého týmu. Je velmi vášnivý. Když mluví, nemůžete si pomoct, ale jen sedíte a posloucháte,“ obdivuje svého kouče welšský fotbalista.

Spurs se v minulé sezóně vrátili do Top 4, zahrají si tak Ligu mistrů. O tu budou bojovat i letos a pokud Liverpool bude nadále ztrácet, dost možná se Tottenham zařadí k pronásledovatelům Manchesteru City.

Zdroj: GOAL

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.