David Luiz svoji nešikovností opět připravil Arsenal o body. Podívejte se, za co Brazilec dostal červenou kartu

Když už se Arsenal konečně začal dostávat do dobré formy, tak je na dno opět strhne “smůla”. Dobře rozjetý zápas s Wolverhamptonem pokazil svou nešikovností David Luiz a Gunners se tak vrací do Londýna bez bodů.

Zdroj: burnleyfootballclub.com

Arsenal rozehrál utkání s Wolverhamptonem velmi dobře a ve 32. minutě vstřelil úvodní gól Nicolas Pépé.

Na konci prvního poločasu se ovšem dostal za obranu Gunners útočník Willian José, kterého marně stíhal David Luiz. Nešikovně však kolenem trefil nohu svého krajana, což zavinilo jeho pád a rozhodčí odpískal penaltu, kterou následně proměnil Rúben Neves.

Jenomže to nebylo vše, brazilský obránce vyfasoval červenou kartu a musel do sprch. To už však nikoho příliš nepřekvapuje!

Luiz od svého příchodu do Arsenalu v srpnu 2019 viděl 3 červené karty a zavinil 6 penalt, což je více než kterýkoliv jiný hráč v nejvyšší anglické soutěži.

Ve druhém poločase se ještě dokázal prosadit Joao Moutinho a Wolverhampton si zajistil proti Arsenalu tři body. Nutno ještě dodat, že v 72. minutě viděl červenou kartu také Bernd Leno.

Od té doby, co převzal Arsenal kouč Mikel Arteta, tak jeho svěřenci viděli 9 červených karet, což je o 6 více než kterýkoliv jiný tým v Premier League.

Na Twitteru se tak ihned objevily vtipné komentáře fanoušků, kteří příliš nechápou červenou kartu pro Davida Luize.

Zdroj: Opta Joe, Premier League