Další zájemce o Součka? Do boje se přidává West Ham

Přestoupí Tomáš Souček ze Slavie? Zájemců o jeho služby stále přibývá. Momentálně se to boje připojil tým z Premier League, West Ham United. Kde nakonec tento český záložník skončí?

Dle webu football.london se do boje o Tomáše Součka zapojil i West Ham. Čtyřiadvacetiletý záložník, jehož cena by měla být vyšší než půl miliardy korun, má zájemce i ve Francii, mluví se o Monaku.

Oficiální částka zní 25 milionů eur. Dle informací by ale Slavia byla ochotna na svých podmínkách slevit. Jednání je teprve v plenkách, zástupci West Hamu ale dle všeho jednajío hostování s případnou opcí na přestup.

Proč chce klub z Londýna právě Součka? Mohl by být výbornou náhradou za Declana Rice, o kterého mají zájem věhlasné týmy. Pokud by ale příchod českého záložníka nevyšel, oči West Hamu se zaměří na hráče z Genku, Sandera Bergeho, případně na milánského Kessieho.

2 KOMENTÁŘE

  1. Zajímalo by mě, proč se článek vydal až 24.1., když tahle informace médii proběhla už o 3 dny dříve, a to jak v denících, tak i na Nově. Máte velmi pomalé novináře

    • Dobrý den, koukněte se prosím na Tweet toho novináře, který je v článku. Článek byl napsán chvíli poté, co ho pan Inkersole uveřejnil a my čerpáme právě z tohoto zdroje. Mimochodem, ostatní média článek o Součkovi a West Hamu zveřejnila až po nás. Děkuji za zájem, s pozdravem pomalý novinář.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..