Spojte se s námi


Evropská liga

Další útok na brankáře Sevilly! Na Dmitroviče naházeli fanoušci Fenerbahce zapalovače

Jakmile Marko Dmitrovič vyjede se Sevillou na zápas evropských pohárů, měl by si připlatit pořádné zdravotní pojištění. V minulém kole na hřišti PSV jej totiž napadl fanoušek, teď na něj z tribun naházeli zapalovače.

Publikováno

dne

Jakmile Marko Dmitrovič vyjede se Sevillou na zápas evropských pohárů, měl by si připlatit pořádné zdravotní pojištění. V minulém kole na hřišti PSV jej totiž napadl fanoušek, teď na něj z tribun naházeli zapalovače.

Sevilla je králem Evropské ligy. Druhou nejprestižnější soutěž ovládla hned šestkrát, žádný jiný tým tolik titulů nemá. A ačkoliv se jí letos v La Lize vůbec nedaří a místo bojů o titul se topí v sestupovém zápolení, v Evropské lize jí to stále jde.

V 1/16 finále vyřadila PSV, když první duel vyhrála 3:0, ale odveta měla hodně divoký průběh. Na hřišti nizozemský celek vyhrál 2:0, ale mnohem více se mluvilo o hodně nesportovním momentu.

Fanoušek PSV totiž vběhl na hrací plochu a zezadu napadl brankáře Sevilly Marka Dmitroviče. To se však absolutně přepočítal, protože napadnout gólmana je sama o sobě hloupost, ale napadnout tohoto srbského siláka je dvojnásobná hloupost.

Dmitrovič jej totiž zpacifikoval a zaklekl. Security následně výtržníka odvedli ze stadionu. Na fotbal už se určitě dlouho nepodívá.

Pokud si Dmitrovič myslel, že v osmifinále proti Fenerbahce bude mít více klidu, tak se přepočítal.

Domácí fanoušci na něj totiž naházeli v 55. minutě několik zapalovačů a jeden jej trefil přímo do hlavy. Srbský gólman tak musel být ošetřován a domácí hráči prosili rozdivočelé fanoušky, aby s tím přestali, jinak by se zápas nemusel dohrát.

Dmitrovič po ošetření zápas dochytal a dotáhl Sevillu k postupu. Andaluský klub doma vyhrál 2:0, po porážce 0:1 v odvetě v Turecku postoupil do čtvrtfinále. A Dmitrovič bude asi doufat, že další, se kterým se Sevilla utká, bude mít na stadionu atletickou dráhu.

Zdroj: Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.