Spojte se s námi


Chance Liga

Další rána pro Slovácko! Z Uherského Hradiště odchází v krátké době již třetí hráč, má posílit konkurenci

Holzer se po letech strávených ve Slovácku rozhodl odejít a vrátit se do ostravského Baníku, jenž jej pro velký fotbal vychoval. Slovácký trenér Roman West se nechal slyšet, že ho to mrzí.

Publikováno

dne

Ze Slovácka v posledních dnech odešli Dominik Holzer, který se vrací do mateřského Baníku Ostrava, a Jan Kalabiška, jenž posílí Pardubice. K nim se nyní připojí třetí hráč, který také míří k ligové konkurenci.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Holzer se po letech strávených ve Slovácku rozhodl odejít a vrátit se do ostravského Baníku, jenž jej pro velký fotbal vychoval. Slovácký trenér Roman West se nechal slyšet, že ho to mrzí.

Z klubu odchází také krajní hráč či v případě nouze stoper Jan Kalabiška, který bude v nové sezoně hrát za východočeské Pardubice, jež po odchodu kouče Radoslava Kováče do Liberce skládají nový kádr.

Na východ Čech míří i další fotbalista Slovácka, řeč je o Ondřeji Mihálikovi. Bývalý mládežnický reprezentant má coby volný hráč dorazit do konkurenčního Hradce Králové.

Tam by Mihálik měl nahradit jiného útočníka Daniela Vašulína, jenž před pár dny odešel do Viktorie Plzeň, která za něj Hradci poslala obránce Filipa Čiháka a záložníka Adama Vlkanovu.

Mihálik sice má ve Slovácku ještě roční kontrakt, aby však mohl přestoupit do Hradce Králové, měl se s klubovým vedením dohodnout na předčasném rozvázání smlouvy.

Přestup by měl být definitivně uzavřen v průběhu tohoto týdne. Mihálik tak stejně jako Holzer s Kalabiškou nebude součástí nově se rodícího týmu kouče Westa.

27letý forvard v uplynulé sezoně nastoupil za Slovácko ke 23 ligovým duelům, v nichž se do statistik zapsal 2 vstřelenými brankami a také 2 žlutými a 1 červenou kartou.

V minulosti oblékal Mihálik dres Jablonce, jehož je odchovancem, Čáslavi, Vlašimi, Viktorie Plzeň nebo Českých Budějovic. Vyzkoušel si i zahraniční angažmá v nizozemském Alkmaaru.

Zdroje: inFotbal, 1. FC Slovácko

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.