Další průšvih v reprezentaci? Testy po zápase s Kyprem odhalily 3 nakažené, 16 testů je neprůkazných

A zase ta korona! Jako kdyby byla srazům reprezentace České republiky souzena. Poté, co se v září kvůli nakažení Libora Siona musel rozpustit celý tým a zápas se Skotskem hrála provizorní sestava, byla učiněna opatření, aby se to již neopakovalo. Jenže nyní je to ještě horší.

Zdroj: Facebook @narodak

Vedení reprezentace dělalo, co mohlo, aby zabránilo dalšímu průšvihu. Jenže marně. Už na začátku srazu se zjistil koronavirus u jednoho ze tří povolaných plzeňských fotbalistů a tak byli všichni obratem posláni domů.

Po zápase na Kypru však hráči podstoupili další várku testů a v sobotu ráno se dozvěděli výsledky, které nejsou vůbec ideální. V mužstvu jsou tři nakažení a 16 testů bylo neprůkazných.

Nakažení byli umístěni do izolace a zbytek týmu si projde dalším kolem testování. Poměrně nepříjemná komplikace.

Obzvláště pak nyní, když už v neděli má Česká republika odehrát zápas Ligy národů na izraelské půdě.

„Čekáme na výsledky a FAČR podniká všechny kroky k tomu, aby utkání v Izraeli bylo v neděli odehráno v původním termínu a čase,“ stojí ve vyjádření fotbalového svazu.

Bude zajímavé sledovat, jak to tentokráte dopadne a zdali se ještě může opakovat situace z minulého měsíce, kdy proti Skotsku nastoupil provizorní a narychlo svolaný mančaft.

Zdroj: FAČR

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Martin Hašek má nabídky od začátku. Kluby však vyčkávají, jak se bude situace vyvíjet ohledně žaloby, říká Markéta Haindlová

Markéta Vochoska Haindlová je předsedkyně České asociace fotbalových hráčů. Zastupuje také Martina Haška v právním sporu se Spartou. Co si myslí například o situaci okolo Romana Berbra a rozběhne se v tomto roce ještě Fortuna liga?

Best Player UEFA: Kdo byl nejlepším hráčem 2. kola Ligy mistrů? Rashford stihl za dvacet minut tři góly

Volné termíny nejsou, povolené soutěže – často bez diváků – pádí v rychlém sledu. A Liga mistrů obzvláště. Ruik.cz, jenž zastupuje Českou republiku v anketě Best Player UEFA německého časopisu Kicker, tradičně hledal nejlepšího hráče 2. kola.

Špatný výsledek a ještě horší výkon. Sparta na San Siru takřka nic nepředvedla

Pražská Sparta podlehla milánskému AC 0:3. Výsledek je více než zasloužený. Družina kouče Kotala téměř nic nepředvedla a po dvou zápasech nemá na kontě ani bod. Na utkání se podíváme ve Sparťanském blogu.