Spojte se s námi


Fotbal

Csaplár míří do českého Arsenalu! Známý trenér bude působit po boku někdejšího kanonýra Sparty či Liberce Štajnera

Známý český kouč a fotbalový odborník se vrací do práce. Trenér, jenž je některými fanoušky vysmíván, zatímco jiní ho respektují a považují jej za experta na slovo vzatého, míří do klubu, kde je zaměstnán i Jiří Štajner.

Publikováno

dne

Známý český kouč a fotbalový odborník se vrací do práce. Trenér, jenž je některými fanoušky vysmíván, zatímco jiní ho respektují a považují jej za experta na slovo vzatého, míří do klubu, kde je zaměstnán i Jiří Štajner.

Josef Csaplár se vrací k fotbalu. Nebude ovšem působit jako trenér, nýbrž coby sportovní ředitel v českolipském Arsenalu, který se letos zachránil v ČFL.

V klubu se Csaplár potká i s Jiřím Štajnerem, někdejším vynikajícím forvardem, jenž během své kariéry nastupoval za Liberec, Spartu Praha či třeba německý Hannover.

Štajner nyní v Arsenalu působí na pozici asistenta trenéra, v budoucnu má ambice stát se hlavním koučem. Mentorování Josefa Csaplára by mu k tomu mohlo dopomoct.

Hlavním trenérem České Lípy je v současné době Pavel Hradiský. Osmačtyřicetiletý bývalý reprezentant Štajner hrával dříve také za Mladou Boleslav nebo Kolín.

Česká Lípa se v posledním kole ČFL chytila do nastražené Csaplárovy pasti

Českolipský Arsenal skončil v uplynulé sezoně v tabulce ČFL na patnácté příčce, na poslední a sestupující Přepeře měl osmibodový náskok.

Csaplár je známým autorem dnes již zlidovělého pojmu Csaplárova past. To když jedno mužstvo vede po poločase 2:0, nechá se uchlácholit průběžným výsledkem, ve druhé půli ztratí koncentraci a nakonec prohraje 2:3.

Vtipnou ironií je, že v posledním kole ČFL vedla Česká Lípa o poločase v Chlumci nad Cidlinou 2:0, nakonec však sklapla právě ona bájná Csaplárova past a domácí zvítězili 3:2.

Tohle by se pod novým sportovním ředitelem Csaplárem v Arsenalu od nové sezony snad již stávat nemělo. Známý kouč naposledy v roce 2019 vedl Zlín.

Zdroj: inFotbal, FK Arsenal Česká Lípa

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.