Spojte se s námi


Premier League

Crystal Palace se na Old Trafford pokusí vstřelit svůj první letošní gól v Premier League

Publikováno

dne

Krom první soutěžní prohry s Realem Madrid a remíze se Stoke City zatím Manchester United válcuje své soupeře na všech frontách. V posledních 5 zápasech nastříleli 16 gólů a inkasovali pouze 2x.

Jediné co musí trenéra Joseho Mourinha trápit jsou jeho zranění hráči, mezi kterými jsou Marouane Fellaini, Paul Pogba, Marcos Rojo a Michael Carrick.

To v týmu Crystalu Palace je špatně úplně vše a po šesti ligových zápasech bez vstřeleného gólu a hlavně bez bodu to začíná být pro londýnský klub velmi vážné.

Krom Wilfrieda Zahy, a Timothy Fosu-Mensaha bude trenér Roy Hodgson postrádat i Christiana Bentekeho, který bude mimo cca 6 týdnů se zraněným kolenem. I přes tuto špatnou zprávu si však myslím, že by to týmu mohlo pomoc. Všichni jsou totiž až příliš zvyklý důvěřovat 26letému Belgičanovi, který se navíc gólově neprosazuje a takto alespoň budou nuceni něco změnit.

STATISTIKY

  • Manchester United vyhrál 4 poslední vzájemné zápasy.
  • Manchester United vyhrál 8 z 9 posledních zápasů.
  • Manchester United udržel čisté konto v 7 z posledních 8 ligových zápasů.
  • Crystal Palace nevstřelil v posledních 7 ligových zápasech ani jeden gól.

PREDICTION

Rozhodně se nedá očekávat nic jiného, než další drtivá porážka Crystalu Palace, který snad a brzy jednou zvítězí v letošní sezóně Premier League, ovšem tento víkend to s největší pravděpodobností nebude a v 8. kole poté narazí na Chelsea. Možná se fanoušci Eagles dočkají po těchto dvou zápasech, kdy je čeká Newcastle.

Manchester United udržel čisté konto v 7 z posledních 8 ligových zápasů a jejich sobotní soupeř se nedokázal gólově vyjádřit již 7 ligových zápasů. Proto 3-0 či velmi oblíbený výsledek Rudých ďáblů v této sezóně 4-0 jsou ty nejpravděpodobnější výsledky.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.