Spojte se s námi


Premier League

Crystal Palace s novým trenérem Royem Hodgsonem hostí Southampton

Publikováno

dne

Crystal Palace prohrál všechny 4 letošní ligové zápasy, ve kterých nevstřelil ani jeden gól, což stálo Franka de Boera místo na lavičce londýnského klubu, toho přišel nahradit veterán Roy Hodgson, který se pokusí pozvednout uvadající Eagles.

Crystalu Palace budou stále chybět zranění Bakary Sako, Wilfried Zaha, Connor Wickham, Mamadou Sakho a Pape Souaré. Zatímco trenér hostujícího týmu Mauricio Pellegrino má prakticky všechny hráče k dispozici. Obránce Virgil van Dijk se již u Saints rozehrává v týmu U23 a možná se objeví i na lavičce.

I Southampton má ke spokojenosti daleko, jelikož s úctou k jejich prvním čtyřem soupeřům se čekalo, že budou mít po čtyřech kolech více, než 4 body. A poslední domácí prohra 2-0 s Watfordem Saints jistě pěkně uzemnila.

STATISTIKY

  • Crystal Palace prohrál všechny 4 letošní ligové zápasy
  • Crystal Palace v letošním ročníku Premier League nevstřelil ještě ani jeden gól.
  • 6 ze 7 vzájemných zápasů vyhrál domácí tým.
  • Southampton vstřelil gól pouze v jednom ve 4 letošních ligových zápasech.

PREDICTION

Ani jednomu týmu to letos nějak zásadně nestřílí, ovšem vzájemné zápasy končí naprosto opačně. Ve 4 z posledních 5 vzájemných duelů padly minimálně 3 góly.

Ve vzájemných duelech je také rozhodující stadion, na kterém se hraje, jelikož 6 ze 7 vzájemných zápasů vyhrál domácí tým a jelikož týmy hrají první zápas pod novým trenérem často velmi dobře, není výhra Crystalu Palace vůbec nereálná.

Při kurzu na domácí tým, který se pohybuje okolo 2.9, jde tak o velmi zajímavou sázku, ovšem je to dle mého názoru čistý hazard, jelikož kvalitou a formou Southampton londýnský klub jasně převažuje.

Sečteno, podtrženo je tento zápas plný kontrastů a může se v něm stát opravdu vše, proto ho doporučuji přeskočit.

Reklama

Oblíbené