Coufal: Chvála výkonu byla tak velká, že mě v jednu chvíli označilo třeba 5 000 lidí

Vladimír Coufal má za sebou úspěšnou premiéru v dresu West Hamu. Nyní je na srazu reprezentace, se kterou ho čekají zápasy s Izraelem a Skotskem. A v rozhovoru pro web reprezentace promluvil o svém angažmá u Kladivářů.

Zdroj: whufc.com

Možná trochu překvapivě dostal Coufal šanci v základu, přestože trénoval s týmem jen tři dny. „Ani nebylo moc času být překvapený. Dva dny jsem trénoval, po prvním tréninku  se mnou nikdo nemluvil. Navíc trenér Moyes byl v tu dobu v izolaci, teď už by snad měl být zpátky u týmu, tak se na něj těším, až ho poprvé uvidím.”

Už během zápasu se Vladimír dočkal chvály ze všech stran, po utkání ho chválila řada expertů nebo někdejší skvělý útočník Peter Crouch.

„Snažil jsem se odevzdat maximum, hrát to, co umím. Že se to všem líbilo a povedlo se mi to, za to jsem samozřejmě rád. O to těžší bude výkony potvrzovat, tohle byla taková první vlaštovka.”

Se vším mu pomáhá Tomáš Souček, opora West Hamu a oblíbenec fanoušků Kladivářů. „Je vidět, že Tomáš tam teď má velké jméno a dost dobrou pozici, všichni ho tam berou. Snaží se mi pomoct, za což mu nesmírně děkuju, a hodně mi ulehčuje vstup do nové soutěže. Za to jsem mu vděčný.”

Chvála byla tak velká, že mu oznámení, že ho někdo označil vyskakovala každou minutu.

„Samozřejmě jsem si něčeho všiml. Ale nechci si to dávat do hlavy. Nejtěžší to bude potvrzovat. Nějakou chválu jsem zaregistroval, když vás najednou označí v příspěvku třeba pět tisíc lidí, skáčí vám nějaká upozornění pořád a nelze všechno sledovat,” uzavřel Coufal.

Zdroj: Česká repre

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Ján Greguš: Přestup do Minnesoty? Nevěděl jsem do čeho jdu, ale s odstupem času hodnotím své rozhodnutí velmi pozitivně

Devětadvacetiletý záložník Ján Greguš zaujal svými výkony v dresech Baníku Ostrava a Jablonce, odkud přestoupil do dánského klubu FC Kodaň. Rodák z Nitry se rozhodl v loňském roce opustit Evropu a zamířil do zámořské MLS, kde nastupuje za Minnesotu United.

Berbrova cesta k moci – díl 2. Vykonávači zla a nejvyšší krytí

Nechal si říkat Náčelník, Taťka, klaněli se mu lidé mnohem vzdělanější, chytřejší, kteří ve fotbale dosáhli na vysoké mety a proslavili ho po celém světě. Čím si Roman Berbr, osoba nepříliš vyspělého intelektu, hulvátského chování bez sociálních vazeb.

Obhájce titulu odstartuje nový ročník Ligy mistrů s nepříjemným Atlétikem Madrid: Preview a tipy na sázení

Bayern Mnichov po dlouhých měsících konečně prohrál! Ve druhém ligovém kole je zaskočil Hoffenheim, od té doby už ale zase mnichovský celek drtí jednoho soupeře za druhým. To Atlétiku Madrid se určitě nedaří podle představ, v aktuální sezoně jsou však stále neporažení!