Spojte se s námi


Fotbal

Conte se opřel do Tottenhamu: Vidím tady sobecké hráče, kteří si nechtějí pomáhat a nehrají srdcem

Trenér Tottenhamu Antonio Conte se na pozápasové tiskové konferenci po zápase se Southamptonem (3:3) pořádně rozčílil. Kritizoval hlavně laxní přístup hráčů ke klubu.

Publikováno

dne

Trenér Tottenhamu Antonio Conte se na pozápasové tiskové konferenci po zápase se Southamptonem (3:3) pořádně rozčílil. Kritizoval hlavně laxní přístup hráčů ke klubu.

Nejsme tým, jsme jedenáct hráčů, co jdou na hřiště. Vidím tady sobecké hráče, kteří si nechtějí vzájemně pomáhat a nehrají srdcem. Doposud jsem se toto snažil skrývat, ale teď už to tak dělat nechci,“ rozčílil se trenér Conte na pozápasové tiskové konferenci

„Je to takhle v Tottenhamu dvacet let, je tady majitel, ale nikdy nic nevyhráli. Proč?“ Conte si vzápětí odpověděl na svoji otázku, kritizoval hlavně přístup hráčů, který je podle něho hlavním problémem klubu.

„Vidím tady sobecké hráče, kteří si nechtějí pomáhat a nehrají srdcem, ještě jednou zopakoval, není tady žádný drive, žádná touha. Tyto vlastnosti ale potřebujete mít v každém okamžiku! Když nejste tým, nemůžete se zlepšovat.“

„Pokud chtějí takto pokračovat, mohou změnit manažera, spoustu manažerů, ale situace se nemůže změnit, věřte mi,“ dodal na závěr italský stratég.

Něco na tomto tvrzení rozhodně bude. Jenom si vzpomeňte kolik kvalitních trenérů se v týmu již vystřídalo. Pochettino, Mourinho a Conte. Nikdo z nich nedokázal s Tottenhamem nic vyhrát.

Maximum klubu je stále účast ve finále Ligy mistrů. Conte přicházel do Tottenhamu s pověstí kouče, který mužstvo vždy dokáže maximálně namotivovat. Na hřišti tým pod ním vždy hraje organizovaně, skoro jako jeden muž.

Zároveň všude, kde přišel něco vyhrál, alespoň tedy na domácí scéně. Vyhrát něco v Tottenhamu se však zdá nad jeho síly.

Zdroj: Tottenham Hotspur, Fabrizio Romano

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.