Spojte se s námi


Evropská liga

Co sledovat v pohárech: Kodaň chce pomstu proti Manchesteru, potvrdí Ajax vzestup?

Již v úterý začíná čtvrté kolo skupinové fáze evropských pohárů. Co vedle soubojů českých a slovenských týmů by vám nemělo uniknout? Ondřej Lingr jede s Feyenoordem do Říma hájit proti Laziu Řím první místo tabulky.

Publikováno

dne

Již v úterý začíná čtvrté kolo skupinové fáze evropských pohárů. Co vedle soubojů českých a slovenských týmů by vám nemělo uniknout? Ondřej Lingr jede s Feyenoordem do Říma hájit proti Laziu Řím první místo tabulky.

Lazio vs. Feyenoord

V Rotterdamu vypadali Římané hrozně, jak to koneckonců u italských týmů venku bývá. Pokud se chtějí vrátit na postupové pozice, Feyenoord nyní musejí porazit. Se čtyřmi body je Lazio zatím třetí.

Kodaň vs. Manchester United

Dáni před dvěma týdny hodně zatopili Red devils, Manchester navíc stále není v pohodě. K mnoha aférám se přidala ta kolem Marcuse Rashforda, na chladném severu se navíc nikdy nehraje lehce.

PSV vs. Lens

PSV potřebuje ve vyrovnané skupině poprvé vyhrát, kdy jindy než doma proti nezkušený Lens. V úvodní vzájemné konfrontaci francouzský vicemistr se štěstím uhájil remízu, v Nizozemsku to však bude jiné.

Ajax vs. Brighton

Ajax se konečně zvedá, což mu široká veřejnost samozřejmě přeje. Tradiční celek vyhrát dvakrát v řadě a nyní musí doma minimálně remizovat s Brightonem. Pokud prohraje, ztratí naděje na postup.

West Ham vs. Olympiakos

V Řecku Hammers prohráli, nyní doma potřebují bodovat i z pohledu českého koeficientu. West Ham se každopádně trápí, prohrál tři z minulých čtyř utkání, v lize se propadl poblíž poslední pětky.

Besiktas vs. Bodo Glimt

Skupina smrti Konferenční ligy je nadále zamotaná, turecký celek je s jedním bodem poslední. Belgický lídr je naopak na sedmi a do Istanbulu si zjevně pojede pro remízu. Besiktas naopak musí vyhrát, pokud chce živit naději na postup.

Lublaň vs. Klaksvík

Faerský Klaksvík si užívá pohádku, minule doma poprvé ve skupině vyhrál. Na druhý Slovan Bratislava ztrácí pouhé dva body a vzájemný zápas s ním má doma. Někdo si řekne, to je nereálné, ale to bylo už postup do skupiny.

Zdroj: UEFA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.