Spojte se s námi


Evropská liga

Co sledovat v pohárech: Greenhorni o Ligu mistrů, velký test Osasuny

Poslední dvojzápasy před skupinovou fází Evropské konferenční ligy jsou tady. Mimo tří českých týmů půjdou do boje třeba dva slovenské, které konfrontace by vám určitě neměly uniknout?

Publikováno

dne

Poslední dvojzápasy před skupinovou fází Evropské konferenční ligy jsou tady. Mimo tří českých týmů půjdou do boje třeba dva slovenské, které konfrontace by vám určitě neměly uniknout?

Braga vs. Panathinaikos

Utkání dvou týmů, které v Lize mistrů dlouho nebyly. Braga si jméno udělala v Evropské lize, na LM to ale v konkurenci Sportingu, Benfiky a Porta dlouho nestačilo. Letos byla lepší než Sporting, ale Panathinaikos cestou vyřadil giganty Karabach s Marseille.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Antverpy vs. AEK Athény

I zde jde o Ligou mistrů v podstatě nepolíbené týmy. Antverpy sice vyhrály titul, ale jednu chvíli byly v posledním kole i třetí. AEK se naopak proti Dinamu Záhřeb rozjelo. Řekové mohou mít dva týmy v LM.

Slovan Bratislava vs. Aris Limasol

I bratři Slováci již mají jistého účastníka skupiny. Slovan je ale v boji o Evropskou ligu, kde ho čeká Aris Limassol. Zkušenosti hrají pro Slováky, ale v kyperském fotbale jsou peníze. Zajímavá konfrontace!

Spartak Trnava vs. Dnipro

Spartak čeká na první pohled velký favorit Dnipro, velkým faktorem ale může být, že se oba zápasy odehrají na Slovensku. Ve hře je skupina EKL. Trnavští již jednoho giganta vyklepli, vždyť Lech Poznaň hrála loni čtvrtfinále Konferenční ligy.

Rapid Vídeň vs. Fiorentina

Loňský finalista soutěže se do EKL dostal po banu pro Juventus za finanční fair-play. V play-off to nebude mít úplně zadarmo, rakouské týmy jednoduše mají kvalitu. Rapid si doma potřebuje vytvořit polštář.

Midtjylland vs. Legia Varšava

Jedna z nejvyrovnanějších dvojic EKL. Legii Tomáš Pekhart prostřílel až do play-off, dánský celek kvalifikací proplouvá se štěstím. Oba kluby trochu sešly ze scény, oba ale nejen pro klubový rozpočet poháry potřebují.

Osasuna vs. Bruggy

Osasuna oslavila historické poháry, los jí ale naznačil, že je od skupiny ještě daleko. Bruggy vedou dánskou ligu, loni hrály osmifinále Ligy mistrů. Doma si Španělé potřebují udělat náskok do odvety.

Zdroj: UEFA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.