Reklama

Co si myslí Martin Fenin o údajném rasismu? Podívejte se sami!

Bývalý mega talent českého fotbalu se na svém Instagramu vyjádřil ke kauze, která se stala v utkání Evropské ligy mezi Rangers a pražskou Slavií. Podívejte se, co si o celé situaci okolo údajného rasismu myslí Martin Fenin.

Zdroj: SK Slavia Praha

O tomto tématu se napsalo již dost a všichni moc dobře víme, o co jde. Na sociálních sítích se stále nese malá vlny emocí. Další větší vlnu může přinést rozhodnutí UEFY, ale o tom nebudeme spekulovat.

Mezitím světlo světa spatřila zpráva, která pobavila fanoušky Slavie. Co je pobavilo? Situace okolo právníka, který zastupuje Glena Kamaru.

Uvidíme, jestli najde důkazy v tomto případě, kdy jeho klient údajně čelil rasovému útoku z úst Ondřeje Kúdely. Který ovšem rasismus razantně odmítl stejně jako Slavia.

Nyní k prohlášení Martina Fenina, který se na Instagramu podělil o své dojmy okolo celé této situace. Liberálně smýšlející jedinci mu rozhodně nezatleskají, ti konzervativní možná ano. Sport a politika by se prostě neměli míchat.


Zdroje: Twitter – Michal Staněk, Instagram – martin_fenin_official

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. jsem a budu spartan,ale chápu jak citlivé je v největší koloniální mocnosti,téma rasizmu.století rabovali přírodní zdroje a zotročovali národy asie a afriky,jejich lodě přepravovaly otroky do zámořských kolonií,nyní hryzá svědomí.česká rep.nikdy žádnou kolonii nevykořistovala,s otroky nekšeftovala,tudíš se nemá proč omlouvat.jestli by měl někdo pokleknout,tak germáni a rusové,kteří z nás po jistou dobu učinili občany druhé kategorie.

 2. Mě dnes překvapila naivita hostů v TIKI-TAKA, když předpokládali s velkou jistotou, že důkazy se nenajdou. Jaksi ale pozapomněli na Kovářovu nahrávku, kde jasně říká co řekl Kúdela. Myslím si, že jako důkaz to bude stačit. Vyslepičil to za tepla. Jiná věc je, že ten kdo to dal na sociální sítě, to zavařil nejen Slávii jak asi plánoval, ale celému českému fotbalu.

  • O čem to vlastně mluvíte? O jaké nahrávce Kováře? Pokud já vím, pak náhradní brankář Kovář popisoval na své nahrávce situaci po zápase, kdy je skotští pořadatelé drželi na hřišti necelou hodinu a nechtěli je pustit do šatny. A mluví o tom, že prý Kúdela pošeptal Kamarovi do ucha, že je fucking monkey a že to ví. Ale to byla verze Kamary, který si ji vymyslel dopředu, aby vyvolal aféru s rasistickou urážkou. Takže nevím, co by měl Kovář vyslepičit. Zkrátka a dobře pravda a fakta jsou úplně někde jinde. Každý nestranný divák a doufám, že i zdejší Sparťané měli možnost vidět dobrý výkon Slávie i přesto, že si její hráči museli dávat pozor na své nohy a uskakovat před brutálními ataky skotských vidláků. Pokud by rozhodčí pískal rovinu, pak by se zápas nedohrál, protože by musel podle pravidel vyloučit ne 2 ale 4 hráče Glasgow Rangers. Pak by mně zajímalo jak by pořadatelé uchránili rozhodčího před těmi skotskými ozembouchy. Ale to je jiná, aspoň by se neřešila jakási zástupná rasistická aféra, která se vůbec nezakládá na pravdě.

   • Jsem sice spartan, ale v této kauze fandím Slavii, neboť rasismus je zde jen zastupnym problemem. Jenže náhradní gólman Kovar v nahrávce zcela jasne rika: Kudela mu řekl……., tak nás nechali…… Bohužel osvobozující vyraz “pry” se tam ani při nejlepší vůli nevyskytl. Nezbývá než jen doufat, ze analýza ruchovych mikrofonu bude pro Slavii příznivá.

  • Asi neumíš číst a poslouchat, Kovář neřekl že jasně slyšel co uvádíš, řekl ,, že ” !!! je to utržený z konceptu. Poslechni si co řekl !! Za druhé je dost sporný jak je Kúdela a Kamara dobrej v angličtině. Dle mého ani nesedí délka vzkazu dle videozáznamu za tu dobu by mu to asi ani nestihl říct.

  • Tys to Zdendo ale vůbec nepochopil. Chápu, že tě mohly zmást titulky v médiích, ale kdybys ty články skutečně četl tak nemůžeš napsat takovou pomatenou hypotézu. Ale vidím, že Sámo už ti to vysvětluje, tak nebudu opakovat.

 3. Jsem moc rád, že se našel i nějaký Český fotbalista,který se nebojí říct jak to opravdu všechno je.Děkuji pane Fenine ! Myslím že by se měli postavit všichni Český hráči na stranu Kudely a nebát se ukázat prstem a slovy co se opravdu stalo a co se snaží Gerard a ta jeho banda neandrtálců zakrývat.Kdyby tak hráli u nás s týmem ze 4 nejnižší soutěže tak by všichni dostali přes držku a ještě cestou na letiště by je kopali do prdele !!

 4. Moje srdce taky bije pro ACS, ale doufám že tohle dopadne pro sesivky dobře. Je to pořád tvrzení proti tvrzeni. Kudela je trubka, ale v těch emocich bych to taky nevydržel a ulevil si. Ten zbytek je trapná komedie od panu Skotu.

 5. Fenin nikdy nebyl tím,který by mohl hodnotit nesportovní situace,nebo něco podobného.Poněvadž on sám byl tvůrcem nesportovních příhod a to jak zde,tak i v zahraničí.Jako fotbalista se prosadil
  jen krátce a a dnes už je zcela zapomenut.

 6. V první řadě ani časově není možné, aby Kudela řekl že je zasraná opice a že to ví. Ten čas co šeptal by max. odpovídal délce textu Jsi zasranej chlápek či jsi zasraná opici. Každopádně už by v té době nestihl říci ty víš, že jsi – jak tvrdí Kamara. Takže už v tohle jasně SKOTSKÝ HRÁČ LŽE! A když lže v tom dovětku, tak lže i v té první části!!!!! Schválně si změřte ten čas co Kudela šeptá a v tom mini čase to zkuste v ANGLIČTINĚ ODDRMOLIT I S DOVĚTKEM: TY VÍŠ, ŽE JSI! Je to drmolinec, kterému by nikdo nerozuměl. Pak přidejte, že Kudela není rodilí mlučí a že byl tehdy udýchaný! Prostě nesmysl, že by to mohl říci s tím dovětkem jak tvrdí Kamara! Glen je pěkný lhář! Neumí plnit noviny fotbalem, tak to zkouší touhle cestou!

 7. Féňa má pravdu. Šmicer má pravdu, ale i Švanci.
  Problém je, že v téhle době budete venku multikulti tolerantní a nebo budete rasisti.
  Nic mezi není….

 8. Když něco řekne hráč (noční barvy) tak se mu musí věřit a celé to prošetřit…..
  Brečí jak děti ve školce….
  Nelíbí se ti tahle soutěž, když tu jsou rasisti?
  Tak běž hrát africkou, nebo indickou soutěž, protože tady se a tím musí počítat.
  Tam v těch klackostátech rasismus nebude…tam jsou všichni noční barvy…

 9. Více zla přinesli bafuňáři a odkloňovači. V celým fotbale je to přetvářka a faleš. Jeden tmavec to nijak nezhorší. Jen je o čem žvanit, a pravý zlo kopané, je zapomenuto. To se někomu sakra hodí.

 10. Také si myslím, že by se měly analyzovat veškeré zvukové záznamy z průběhu celého utkání. Třeba by z nich i vyplynulo, že byli hráči Rangers instruováni jak ohledně použití cílené brutality na hřišti, tak i k užití nařčení z rasismu.

 11. Docela zábavné. Životní ztroskotanec, ke kterému se ani nejbližší rodina (skoro) nezná, se stává morální autoritou národa. Ale jak sleduji veřejnou diskuzi týkající se “jen” fotbalového utkání a postoje echt českých vlastenců, musím konstatovat, že je dobrým reprezentantem fašizující chátry (aspoň) zde. Bravo Martine, teď seš teprve miláčkem národa!

 12. Pane Petřík,vy jste zjevně zahořklý komunista, který kopal do lidí na Václavském náměstí jako nyní Kamara..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nenápadné hvězdy! Koho sledovat na Euru?

Do začátku Eura zbývá měsíc. 11. června turnaj otevře utkání Turecka s Itálií, Češi se poprvé představí tři dny nato. Jaké hráče se vyplatí na evropském šampionátu sledovat, přestože se o nich tolik nemluví.

Není pro Adama Hložka čas na přestup? Sparta mu začíná být malá

Adam Hložek je, co se fotbalových schopností týče, nepochybně největší český talent od dob Tomáše Rosického. Ve Fortuna lize už kroutí třetí sezónu, je mu přitom stále teprve 18 let.

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?