Spojte se s námi


Fotbal

Co přinese 5. kolo malého fotbalu? Duel posledních mistrů nebo brněnský souboj s lídrem

Poslední kolo Superligy malého fotbalu před reprezentační přestávkou je tady. Od neděle do středy se uskuteční šest duelů pátého kola celostátní soutěže.

Publikováno

dne

Poslední kolo Superligy malého fotbalu před reprezentační přestávkou je tady. Od neděle do středy se uskuteční šest duelů pátého kola celostátní soutěže.

Most – Hanspaulka Praha, neděle 20.00

Šampioni posledních dvou ročníků soutěže se utkají v úvodním střetnutí pátého kola. Navíc mají Most i pražská Hanspaulka shodně devět bodů a ztrácejí tak tři body na vedoucí Příbram.

Právě Partyzanu podlehli Pražané v minulém kole 4:5, zatímco Most rozstřílel Predátory 10:0. V loňském ročníku oba vzájemné zápasy vyhrál Most, v Praze 3:2 po penaltách a doma 7:3.

MF Baník Ostrava – Jihlava Miners, pondělí 19.30

Jen dva body v dosavadních čtyřech utkání vybojovali hráči Baníku Ostrava. Rozšířit svou sbírku se pokusí v pondělí v domácím utkání s Jihlavou, která má o tři body víc.

V minulém kole obě mužstva vysoko prohrála, Baník v Olomouci 4:9 a Jihlava doma s Brnem 3:8. Vzájemné zápasy v minulém ročníku byly velmi vyrovnané, Horníci doma zvítězili 4:3 po penaltách, Ostrava pak na svém hřišti vyhrála 4:3.

MF Blanensko – Olomouc Mighty Ducks, pondělí 19.30

Shodně 5:4 skončily obě vzájemná utkání těchto soupeřů v minulé sezoně. A pokaždé zvítězili hosté. Nejprve Olomouc, pak Blanensko. Tentokrát zápas hostí Boskovice, tedy domácí hájemství Jihomoravanů, kteří zatím získali jen čtyři body a naposledy si odvezli debakl 3:10 z Pardubic. Mocní kačeři jsou druzí a v minulém kole přejeli Baník 9:4.

L&B reality Vikings Brno – PAMAKO Pardubice, pondělí 20.00

PAMAKO vede s deseti body tabulku východní skupiny, zatímco brněnští Vikingové na třetí příčce ztrácejí tři body, takže se v případě domácího triumfu mohou dotáhnout na Pardubice.

V loňském ročníku ovládlo Brno obě vzájemná měření sil, 4:3 po penaltách v Pardubicích a doma 4:2, ovšem PAMAKO už není otloukánek z minulé sezony. Na tento souboj se oba celky naladily vysokými výhrami.

Predátoři Praha – Rytíři Plzeň, úterý 20.15

Zcela opačný dojem měli z posledního superligového duelu Predátoři a Rytíři. Zatímco Pražené podlehli 0:10 v Mostě, Plzeň přestřílela Polabí 18:1. Teď je otázka, jak na oba týmy takové výsledky zapůsobí. V tabulce mají shodně tři body, duely z minulé sezony ovládli vždy hosté, Predátoři v Plzni 6:1 a Rytíři v Praze 5:2.

Goats Polabí – Partyzan Příbram, středa 20.30

Rozložení sil hovoří jasně. Goats Polabí jako jediný celek Superligy malého fotbalu v této sezoně ještě nebodoval a má za sebou dva hrozivé debakly 1:18. Partyzan Příbram naopak jako jediný v soutěži ještě neztratil ani bod a v posledním utkání zdolal v bitvě dvou nejlepších pražskou Hanspaulku 5:4. V loňské sezoně ovládla Příbram obě vzájemná utkání – doma 5:2 a venku 6:1.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.