Spojte se s námi


Fortuna liga

Chystá se velký návrat do Fortuna ligy! Zpátky domů má nejspíš namířeno obávaný kanonýr

Návrat ze zahraničí do České republiky pravděpodobně brzy čeká jednoho z nejspolehlivějších ligových střelců posledních let. Fortuna liga tak možná již brzy přivítá zajímavé hráčské jméno, které se chystá na návrat domů.

Publikováno

dne

Návrat ze zahraničí do České republiky pravděpodobně brzy čeká jednoho z nejspolehlivějších ligových střelců posledních let. Fortuna liga tak možná již brzy přivítá zajímavé hráčské jméno, které se chystá na návrat domů.

Zlín už nějakou dobu hledá útočníka, na kterého by bylo spolehnutí v tom, co se od forvardů žádá především, totiž ve střílení branek. Nyní to vypadá, že jeden kanonýr by mohl na Moravu konečně zavítat.

Gólového útočníka hledal už trenér Pavel Vrba, než byl od ševců odvolán, dočká se jej však nejspíš až jeho nástupce Bronislav Červenka, jenž si zatím u zlínského kormidla vede překvapivě velice dobře.

Do Zlína má totiž podle informací, které přinesl portál eFotbal, namířeno Tomáš Poznar, někdejší dlouholetý útočník klubu z města Tomáše Bati a velký oblíbenec zlínských fotbalových příznivců.

S Tomem jsme v kontaktu. Má teď platnou smlouvu v Polsku, což samozřejmě respektujeme, v zimě se však tímhle tématem budeme nejspíš dost zabývat,“ uvedl pro eFotbal kouč Červenka.

Víme, jaký Tomáš je, že Zlínu v minulosti už mockrát pomohl. Určitě budeme jeho jméno řešit a uvidíme, co z toho bude,“ nechal se slyšet nedávno dosazený zlínský lodivod, který předtím působil v Kroměříži.

Poznar je momentálně hráčem polského týmu Termalica, návratu domů by se ovšem, zdá se, nebránil, i když má v Polsku, kam ze Zlína odcházel vloni v únoru, smlouvu do léta příštího roku.

Klasický střelec, který dokáže nasázet deset dvanáct gólů za sezonu, tady teď není. Budeme ho chtít přivést během zimy, takového hráče ale shánějí všechny týmy v lize. Je to ten nejžádanější artikl na trhu,“ dodal Červenka.

Poznara by tak ve Zlíně přivítali s otevřenou náručí, to je teď už více než jasné. Již 35letý kanonýr kroutí v Polsku svou třetí sezonu, i když ta první nebyla úplná. V tamní Ekstraklase za tu dobu nasázel třináct ligových branek.

Zdroje: eFotbal, FC Zlín

Reklama

Oblíbené