Chvályhodné gesto týmů hrajících o udržení! Jablonec fanouškům na výjezdu slibuje dres zdarma, Brno se Zlínem lákají na vstupenky za 10 korun
Česká nejvyšší fotbalová liga se přesunula do nadstavby. Zajímavý není jen souboj o titul, ale také o udržení, kde soupeří šestice týmů. Třetina z nich se rozhodla pro zajímavý krok směrem k fanouškům, kterých chce v závěru na stadionech co nejvíce.


Česká nejvyšší fotbalová liga se přesunula do nadstavby. Zajímavý není jen souboj o titul, ale také o udržení, kde soupeří šestice týmů. Třetina z nich se rozhodla pro zajímavý krok směrem k fanouškům, kterých chce v závěru na stadionech co nejvíce.
Nadstavba není zejména mezi fanoušky příliš populární. Ano, chodí na ní velký počet diváků a dočkáme se mnoha atraktivních duelů, ovšem z velké části je to dáno i tím, že je nyní konečně počasí na fotbal.
Hned šestice týmů se snaží v závěru zabojovat o udržení prvoligové příslušnosti, přičemž nejlépe je na tom Baník Ostrava, který dělí od baráže sedm bodů a aktuálně může být poměrně v klidu.
Aktuálně je ale zatím, dá se říci, jediný. Tři týmy z této šestice se rozhodly, že své šance zvýší díky podpoře fanoušků. Proto se rozhodly udělat akci, díky které své příznivce na stadion dostanou.
Dvanáctý Jablonec láká na poslední výjezd sezony do Pardubic. Fanoušci, kteří si zakoupí lístek v ceně 180 Kč, mohou jet zdarma klubovým autobusem a navíc obdrží dres Jablonce dle vlastní volby.
Krásné gesto, které rozhodně naláká mnohé, zejména některé fanoušky z řady dětí. Čtrnáctá Zbrojovka Brno musí zabrat, na Teplice má ztrátu čtyř bodů a pokud je nedožene, baráži se nevyhne.
Vstupné na utkání s Pardubicemi je symbolické, a to 10 korun. Ženy a dívky mají v rámci Dne matek vstupné na utkání zdarma, permanentkáři dostanou jako poděkování slevu do fanshopu.
Posledním týmem ligy je Zlín a ten se do toho opřel pořádně. Na utkání s Baníkem se fanoušci dostanou taktéž za 10 korun, permanentkáři dostanou kupon na nápoj zdarma.
Láká se i na výjezd do Teplic, který bude komplet zdarma. Klub zaplatí lístky i autobus, přeci jen se jedná o jednu z posledních šancí, jak zachránit ligu.
| 11. | FC Baník Ostrava | 31 | 10 | 8 | 13 | 47:42 | 38 |
| 12. | FK Jablonec | 31 | 9 | 9 | 13 | 47:58 | 36 |
| 13. | FK Teplice | 31 | 9 | 8 | 14 | 39:63 | 35 |
| 14. | FC Zbrojovka Brno | 31 | 8 | 7 | 16 | 40:60 | 31 |
| 15. | FK Pardubice | 31 | 8 | 4 | 19 | 29:59 | 28 |
| 16. | FC TRINITY Zlín | 31 | 5 | 12 | 14 | 38:56 | 27 |
Zdroj: Fortuna liga, Twitter Sporťák
-
Chance Liga
Chorý už má zájemce. Problémový útočník si může vyzkoušet další zahraniční angažmá
-
Chance Liga
Kam zamíří hříšníci Chorý s Douděrou po letním odchodu ze Slavie? V úvahu může připadat několik variant
-
Chance Liga
Třaskavý návrat Chorého do Plzně? Adolf Šádek má jasno
-
Chance Liga
Chorý má po Legii další zájemce, nouzi nebude mít ani Douděra. Co reprezentace?












