Chorvatsko se po demolici od Portugalců střetne s Francií: Preview a tipy na sázení

Chorvati nezačali novou sezonu Ligy národů zrovna ideálně, když prohráli s Portugalskem 4:1. Bez svých dvou největších hvězd nevypadá tým Zlatka Daliče dvakrát silně a nyní je čeká současně nejsilnější tým na světě.

mbappe-zdroj nike.com
Zdroj: nike.com

Chorvatsko se muselo a i proti Francii bude muset obejít bez své hvězdné dvojice Luky Modriče a Ivana Rakitiče. A nutno dodat, že je to na jejich hře opravdu znát!

Zdá se tak, že Chorvati se po velkých úspěších, kterých v posledních letech dosahovali, zase zařadí mezi lepší průměr. Na elitní evropské týmy už to zkrátka nestačí.

To Francie jde od vítězství k vítězství a úterní souboj by pro ně měl být povinností, vzhledem k aktuální situaci. Je však nutné připomenout utkání se Švédskem, které, alespoň co se statistik týče, bylo naprosto vyrovnané a rozhodla jediná branka Kyliana Mbappého.

Výkon nebyl kdovíjak zásadní, ale 3 body se počítají. Navíc je nutné vzít v potaz nastalou situaci, když se hráči dlouhé měsíce neviděli a po tak dlouhé době je těžké oživit si opět spolupráci, která jim během posledních společných zápasů tak dobře šlapala.

Určitě zde ještě musíme zmínit poslední výsledky Chorvatska, kdy například prohrálo s Maďarskem, Tuniskem či uhrálo pouze remízu s Ázerbájdžánem.

I proto se nedá počítat s ničím jiným než s vítězstvím Francouzů, které se nabízí s poměrně ještě stále výhodným kurzem 1.55.

Tip na sázení | Vítězství Francie v kurzu 1.55

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Podívejte se na největší chyby rozhodčích v české lize

Být rozhodčím není pro každého. Svými rozhodnutími většinou naštvete minimálně jeden tábor a často si vyslechnete spoustu urážek z ochozů i od samotných hráčů. Ovšem chyby, kterých se dopustili někteří rozhodčí v naší nejvyšší soutěži, jsou opravdu něco. Podívejte se sami.

Petr Rada: Lidi na fotbal nechodí, ale výzkumy děláme. V tom jsme dobří

Stal se prvním trenérem, kterému se podařilo dostat se přes hranici 600 získaných bodů. Aktuálně se nachází na čísle 602. I proto jsme ho oslovili s nápadem na rozhovor, který se týká jeho trenérské kariéry. "Hergot, co to, že tak najednou," reagoval Petr Rada.

Makhmud Muradov vs. Andrew Sanchez: Preview a tipy na sázení

Makhmud Muradov za sebou má již dva zápasy v UFC, oba však absolvoval v roce 2019. V minulém roce měl smůlu, ze čtyř domluvených zápasů nevyšel ani jeden. Chuť si tedy bude chtít napravit letos, první souboj jej čeká již za pár dní. Zápasit bude s Andrewem Sanchezem. Na co vsadit?