Spojte se s námi


Fotbal

Charitativní zápas pro Jakoubka spojoval! Nechyběly bývalé legendy Slavie ani fanoušci

Bývalý záložník Slavie Petr Janda, který byl členem úspěšného sešívaného tažení do Ligy mistrů, zažil se svojí rodinou neštěstí. Jeho dvouletý syn utrpěl poranění krční míchy a pro šanci na život a lepší život potřebuje nákladnou léčbu.

Publikováno

dne

Bývalý záložník Slavie Petr Janda, který byl členem úspěšného sešívaného tažení do Ligy mistrů, zažil se svojí rodinou neštěstí. Jeho dvouletý syn utrpěl poranění krční míchy a pro šanci na život a lepší život potřebuje nákladnou léčbu. S pomocí Slavie, novináře Ondřeje Zlámala a spousty dalších vznikl nápad na charitativní zápas mezi Slavií 2007 a týmem Janda.

Charitativní zápas se odehrál ve Strakonicích a díky reprezentační pauze nebyla nouze ani o početné obecenstvo. Bývalý kanonýr a současný vedoucí mužstva Stanislav Vlček předal šek vybraný v současné kabině Slavie, na kterém byla hezká částka 250 000 korun. Ale suma, kterou Jakoubek potřebuje pro první dva roky náročné léčby, sahá téměř až ke 4 milionům korun.

Každopádně nyní se podíváme na krásné střípky z charitativního duelu, ve kterém se ukázala spousta legend Slavie. Vzpomenete si na tuhle sestavu?

Co třeba takový Tijani Belaid nebo Mickaël Tavares? Opravdu neuvěřitelné gesto. Zápasu přihlíželo údajně až na 1200 diváků!

Zdroje: Ondřej Zlámal, Pro Jakoubka

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.