Spojte se s námi

Euro 2024

Česko vs. Moldavsko: Preview, tipy, kurzy, live stream

Poslední bod. To stačí českému národnímu týmu k postupu na EURO. Jejich soupeřem bude Moldavsko, které naopak k zázračnému postupu potřebuje vyhrát. Na co si vsadit?

Publikováno

dne

Poslední bod. To stačí českému národnímu týmu k postupu na EURO. Jejich soupeřem bude Moldavsko, které naopak k zázračnému postupu potřebuje vyhrát. Na co si vsadit?

Česko vs. Moldavsko: Analýza, preview

Všechny streamy na jednom místě + 300Kč zdarma

Live přenosy Fotbalu, Oktagonu, NHL a další

Spustit přenos s bonusem
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zrak celé české fotbalové veřejnosti se v pondělí večer upne do Olomouce. Právě tam se totiž odehraje poslední duel kvalifikace na EURO mezi Českem a Moldavskem.

Počty jsou jednoduché – svěřencům Jaroslava Šilhavého stačí remíza, Moldavci musejí vyhrát. Jasným favoritem jsou Češi, jenže nálada okolo reprezentace rozhodně není pozitivní.

Spousta fanoušků už dlouho volá po konci trenéra Šilhavého, tomu nepomáhají kauzy okolo Antonína Baráka či Tomáše Čvančary. V neděli navíc propukl další poprask, když tři hráči základní sestavy (Vladimír Coufal, Jan Kuchta a Jakub Brabec) vyrazili v sobotu na párty, kde zůstali do rána.

Všichni tři byli vyřazeni z kádru a Češi se tak budou muset obejít bez nich. S Moldavskem to přitom nebude nic jednoduchého. Na začátku kvalifikace se s nimi moc nepočítalo, ale dvou a půl milionová země ukázala, že také umí hrát fotbal.

Kvalifikaci sice odstartovali domácí remízou s Faerskými ostrovy, což se dnes dá brát jako ztráta, následně ale obrali o body i Čechy. Po porážce v Albánii navíc dokázali porazit Polsko i Faery a rázem se přihlásili do boje o postup. V říjnu poté remizovali v Polsku a před pár dny i v Albánii.

Česko vs. Moldavsko kurzy, tipy na sázení

Do Olomouce si Moldavané přijeli pro postup. Ačkoliv jsou velkým outsiderem, rozhodně nenechají kůži zadarmo. A to i přesto, že českou reprezentaci ve své historii ještě nikdy neporazili.

V březnu se zrodila již zmíněná remíza, další vzájemné duely najdeme až před 20 lety. V roce 2003 taktéž v kvalifikaci na tehdejší EURO 2004 Češi rozmetali Moldavsko 5:0. Říjnový duel v roce 2002 vyhráli Češi na hřišti soupeře 2:0.

Kurz na výhru české reprezentace je tak nízký, že jej ani nemá cenu sázet, navíc je velmi rizikový. Při současné náladě okolo týmu není vůbec jisté, že zápas zvládnou za tři body. Proto je lákavá jiná varianta. Česku stačí remíza a za vítězstvím se nijak zvlášť hnát nebude. Sázka na remízu tak při kurzu 6.73 vypadá hodně lákavě.

Tip na sázení | Remíza

Tip na sázeníKurz TipsportKurz FortunaKurz Betano
Remíza6.736.605.60
Počet gólů – méně než 3.51.461.491.47

Česko vs. Moldavsko online live stream živě

Česko vs. Moldavsko live stream živě můžete sledovat na ČT Sport. Duel se odehraje v pondělí 20. listopadu ve 20:45 a rozhodně byste si jej neměli nechat ujít.

Bonus
Bonus ke vkladu až
Bonus za registraci350 Kč
Bonus za vklad až3000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až10000 Kč
Bonus za registraci900 Kč
Bonus za vklad až6000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až2000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až25000 Kč
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Reklama

Oblíbené