Spojte se s námi


Chance Liga

České Budějovice povede velké jméno! Na lavičku jihočeského klubu míří bývalý hráč Sportingu Lisabon a pětinásobný český mistr

Podle nejnovějších informací míří na lavičku Dynama České Budějovice velké jméno. Jihočeský klub, který se v lize zachránil úspěšnou baráží, oslovil bývalého vynikajícího hráče, který působil ve Sportingu Lisabon a hned pětkrát se stal českým mistrem.

Publikováno

dne

Podle nejnovějších informací míří na lavičku Dynama České Budějovice velké jméno. Jihočeský klub, který se v lize zachránil úspěšnou baráží, oslovil bývalého vynikajícího hráče, který působil ve Sportingu Lisabon a hned pětkrát se stal českým mistrem.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Předposlední místo v ligové tabulce a nakonec úspěšná baráž proti nedalekému Táborsku (2:1, 1:1). Tak by se dala shrnout mírně řečeno nepovedená sezona Dynama České Budějovice. Jihočeský klub ale trápily vedle sportovních i ekonomickém potíže.

Prakticky celý ročník se mluvilo o zpožděných výplatách a dluzích v řádech desítek milionů korun. Problémy chce majitel Vladimír Koubek vyřešit prodejem klubu, jak přiznal v rozhovoru pro isport.cz.

Nyní by se ale mohlo začít blýskat na lepší časy. Portál inFotbal.cz totiž přišel s informací, že na lavičku Dynama míří velké jméno. Novým trenérem by se měl stát někdejší vynikající záložník Sparty, Slavie, Plzně či Sportingu Lisabon Pavel Horváth.

Horváth skončil na lavičce Domažlic

Devětačtyřicetiletý kouč měl zatím úspěchy především během hráčské kariéry. Hned pětkrát se stal mistrem České republiky (2x Sparta, 3x Plzeň) a dokonce šestkrát triumfoval v českém poháru (2x Slavia, 2x Sparta, 1x Teplice, 1x Plzeň). Nyní skončil na lavičce třetiligových Domažlic.

„Po vzájemné dohodě skončila spolupráce s úspěšným trenérem Pavlem Horváthem. Jiskra děkuje za jeho odvedenou práci a za profesionální přístup. Celkové druhé místo v tabulce je považováno za úspěch,“ cituje klubový web slova prezidenta Domažlic Jaroslava Ticháčka.

„Hlavním důvodem skončení jeho angažmá je zájem o Pavla Horvátha z vyšších soutěží. Pavel Horváth byl v Domažlicích spokojen, ale samozřejmě pokukuje po možnosti trénovat v profesionálním fotbale,“ dodává domažlický web.

Informaci o přesunu Horvátha zmínil na sociální síti X také novinář Luděk Mádl. Dynamo vedlo za záchranou v jarní části ligy trenérské duo Jiří Lerch – Jiří Kladrubský. Nyní by je mohl doplnit právě Horváth.

Zdroj: Dynamo České Budějovice, Jiskra Domažlice, inFotbal.cz, isport.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.