Spojte se s námi


Fotbal

Česká reprezentace rozstřílela i Ukrajinu a v osmifinále MS narazí na USA

Tři zápasy v základní skupině C, tři výhry, drtivé skóre 21:1. Česká reprezentace v malém fotbale zvládla úvodní část mistrovství světa ve Spojených arabských emirátech bravurně. V posledním utkání skupiny přejela Ukrajinu 7:0.

Publikováno

dne

Tři zápasy v základní skupině C, tři výhry, drtivé skóre 21:1. Česká reprezentace v malém fotbale zvládla úvodní část mistrovství světa ve Spojených arabských emirátech bravurně. V posledním utkání skupiny přejela Ukrajinu 7:0.

V úterý má český celek volno a ve středu se utká od dvou hodin odpoledne středoevropského času v osmifinále s USA.

„Postup pro nás byl priorita, ale počítali jsme s tím, že musíme postoupit, kdybychom nepostoupili, nemáme tady co dělat. Nechtěli jsme kalkulovat a hrat s Thajci o první nebo druhý flek. Osmifinále bude atraktivní a myslím, že dost těžké,“ poznamenal český obránce František Hakl.

Základní skupinou prošli svěřenci kouče Stanislava Bejdy bez škobrtnutí. „Jsme spokojení s devíti body ve skupině, to je super, ale spíš to byly povinné výhry. Až proti Ukrajině to bylo takové, jak jsme se chtěli prezentovat na celém turnaji. Proti Thajsku jsme nehráli nic moc, výkony však gradovaly a proti Ukrajině jsme to odšpuntovali,“ řekl český zadák.

Výhru s Ukrajinou vstřelil už v páté minutě mostecký snajpr Denis Laňka, který v padesáté minutě přidal i sedmou českou branku. „První dva zápasy jsme lítali jak janci po celém hřišti, až třetí zápas jsme bránili, jak jsme měli, posouvali se, jak jsme měli a ještě jsme dali krásné góly,“ dodal Hakl.

Česká republika – Ukrajina 7:0 (4:0)

Branky: 5. Laňka, 9. Macháček, 16. Jelínek, 25+1. Koudelka, 27. Doleček, 31. Paděra, 50. Laňka. ŽK: 24. Macháček, 44. Kasal – 46. Sokolovskyj.

Česko: Beran (Bíro (C)) – Kubát, Klíma, Doleček, Gedeon, Laňka – Hakl, Svoboda, Macháček, Jelínek, Žížala – Kasal, Paděra, Koudelka. Trenér: Stanislav Bejda.

Ukrajina: Kelemen (Poslavskyj) – Kudrjavcev, Pylyp, Semenichin, Chajnas, Kostroma (C) – Brovko, Akimov, Sokolovskyj, Vovčenko, Babkin. Trenér: Vitalij Melnyk.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.