Reklama

Češi pod drobnohledem prestižního serveru! Jak byli hodnoceni proti Nizozemcům?

Dozajista vás zajímá, jak viděli výkon českého výběru v zahraničí. Prestižní server WhoScored nasázel hned třem českým hráčům excelentní známky! A celkový dojem? Česko průměrný rating 6,97, Nizozemsko pouze 6,2.

Nizozemci byli před osmifinálovým kláním pasováni do role favorita. Jenže ve fotbale ne vždy platí rčení: “Co je psáno, to je dáno.” Na tomto turnaji to platí o to více, vyřazovací část už nabídla velice překvapivé výsledky, i když ve dvou případech nakonec favorizované týmy dokázaly postoupit (po prodloužení Itálie a Španělsko).

Překvapivý průběh mělo i klání České reprezentace s Oranjes. Češi se dokázali vyrovnat hře Holanďanů a výkon našeho celku měl vzestupnou tendenci, čemuž samozřejmě pomohlo i vyloučení Matthijse de Ligta.

Náš tým působil velice kompaktně plus jsme se dočkali několika nadstandardních individuálních výkonů!

Hodnocení Čechů proti Nizozemcům

Přes nadprůměrný rating 7 se dle serveru WhoScored vyhouplo hned 8 českých hráčů! Trio Tomáš Holeš, Tomáš Kalas a Patrik Schick dostali téměř excelentní známky.

Mužem utkání nemohl být vybrán nikdo jiný než slávistický středopolař Holeš, tento duel víceméně rozhodl svým gólem a asistencí. WhoScored mu udělilo neuvěřitelnou známku 8,9! Krom dvou bodů si Holeš v zápase připsal 49 dotyků s míčem, a také nejvíce vyhraných obranných soubojů, které vedly k zisku míče pro náš celek (4)!

Strůjcem úspěchu byl i Tomáš Kalas! Připsal si důležitou asistenci na Holešův gól a do defenzivy působil velice jistě. Připsal si nejvíce defenzivních odkopů (5). Zároveň vyhrál nejvíce hlavičkových soubojů z českého výběru (6). Za svůj výkon dostal rating 7,92.

Třetím nejlépe hodnoceným českým hráčem nemohl být nikdo jiný než náš nejlepší střelec Patrik Schick, který udělal gólovou tečku za senzačním zápasem.

V utkání na Stekelenburgovu branku vyslal 3 střely a dvě mířily mezi tři tyče. Úspěšnost přihrávek měl na 80 %, v utkání měl 27 dotyků s míčem a vyhrál dva hlavičkové souboje. V celkovém součtu mu WhoScored udělilo známku 7,9.

Zdroj: WhoScored

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Já bych to viděl Holeš, Vaclík Schick. Ostatní také super, ale tito kluci rozhodli zápas. Vaclík vychytal tutovku a tím zlomil zápas. Holeš gól dal, druhý zařídil fantastickou přihrávkou. No a Patrik paráda na kterou jsme si u něj zvykli. Ale ja k jsem psal , ostatní kluci také super. Dali nám vzpomenout na dobu Rosického, Baroře, Kollera, Poborského, Šmicra, kdy jsme hráli vyrovnané zápasy s nejlepšími týmy světa.
    Jen tak dál kluci děláte nám radost.

  2. Hlavně se musíme koncentrovat na Dány na oslavy je velmi brzy.Z hrušky rychle dolů ono totiž není nic staršího,jak právě dohraný zápas.

  3. Kalasovi to jako Olomoučák přeji, byl pomlouván , ale je to fotbal , kde jednou nahoře , potom dole klukm maká ikdyž to vždy nejde. Vemte si kopyta ze Sparty.

  4. Ještě tam patří Čelůstka a Kadeřábek.
    Pokud sáhne trenér Šilhavý do sestavy proti dánům,hrozí malér.

  5. Tak Češi mají zatím štěstí no .. ruku na srdce, nic extra nepředvádějí .. jako to fakt ne ..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené