Spojte se s námi


Fotbal

Červené pro Kroose a Viníciuse? Lipsko po vypadnutí cítí dvojitou křivdu

Real Madrid ve středu doslova vydřel postup přes Lipsko do osmifinále Ligy mistrů. V prvním poločase přežil několik rychlých akcí Němců, ve druhé vývoj hlídal i díky dvěma kontroverzním rozhodnutím sudích.

Publikováno

dne

Real Madrid ve středu doslova vydřel postup přes Lipsko do osmifinále Ligy mistrů. V prvním poločase přežil několik rychlých akcí Němců, ve druhé vývoj hlídal i díky dvěma kontroverzním rozhodnutím sudích.

Přestože Real Madrid v úvodním utkání osmifinále venku nedominoval, po výhře 1:0 se o jeho postupu příliš nepochybovalo. Lipsko ale v první půli odvety mohlo dát klidně tři góly, především Loïs Openda měl velké šance.

Real neměl dohrát bez červené

Hodně kontroverzní situace nastala hned zkraje druhého poločasu. Vinícius nejprve fauloval Williho Orbana, poté co maďarský stoper vstal ho navíc rukama hodil zpátky na zem. Rozhodčí překvapivě tasil jen žlutou kartu.

Přitom žlutá karta byla adekvátní už jen za první zákrok Brazilce. Následné prostrčení bylo jasné nesportovní chování a tedy opět minimálně na žlutou.

„Jakožto fanouškovi PSG je mi vás líto. Real Madrid okradl každý tým v historii, jako vždycky,“ napsal v lajkovaném komentáři pod instagramový příspěvek Lipska příznivec Benjamin. Červenou by tasili i experti ve studiu Nova Sport.

Ve hře bylo i druhé vyloučení, což podotkl fanoušek Jun. „Vinícius a Kroos museli být vyloučeni. Jaký vtip,“ reagoval na tvrdý zákrok Toniho Kroose na Daniho Olma. Němec už žlutou kartu měl za předchozí zastavení brejku.

Křivda v obou zápasech

„Právě nás o**bali v obou zápasech. Neskutečný, co dělají s týmy z Bundesligy v Lize mistrů,“ reagoval Marius na fakt, že i v prvním utkání Lipsku rozhodčí nepomohl. Neuznal gól Benjamina Šeška kvůli těsnému ofsajdu.

Bolest hráčů i fanoušků Lipska je o to více nepříjemná, že jejich tým nebyl v ani jenom utkání herně horší. Rozhodla kvalita v koncovce, ve které se nedařilo Opendovi a Benjamin Šeško. Naopak Vinícius je nyní již zabiják.

Zdroj: Instagram

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.