Spojte se s námi

Fotbal

Červené nejen v Praze! Podívejte se na surový zákrok v podání Chelsea v duelu s Aston Villou

Londýnská Chelsea opět bodově zdráhala a navíc ani nedohrála v plném počtu. V duelu s Aston Villou je do deseti poslal po surovém zákroku Malo Gusto.

Publikováno

dne

Londýnská Chelsea opět bodově zdráhala a navíc ani nedohrála v plném počtu. V duelu s Aston Villou je do deseti poslal po surovém zákroku Malo Gusto.

Blues momentálně prochází opravdu rozsáhlou klubovou přestavbou, jenž zatím své ovoce nepřináší.

Noví američtí majitelé a jejich stamiliony eur investovaných do posil se na klubové formě nepodepisují, klubu nepomáhá ani četné střídání trenérů a zranění.

Současná nepohoda uvnitř Stamford Bridge se znovu podepsala, tentokrát při domácím klání s Aston Villou v rámci 6. kola Premier League.

Blues v něm podlehli 0:1 a potácejí se tak až na propastném 14. místě ligové tabulky. Ke konečnému výsledku měl co dočinění i francouzský mladík Malo Gusto.

Ten na přelomu 55. minuty utkání absolutně nepochopitelným a surovým skluzem poslal k zemi obránce a svého krajana Lucase Digneho.

Hlavní sudí Jarred Gillet nejprve udělil za provinění žlutou kartu. Po následném shlédnutí celé situace u videa však neměl jinou možnost, než tasit kartu barvy značně tmavší.

Zda-li bude mladý Francouz suspendován na více než jedno ligové klání je zatím otázkou dosud nezodpovězenou. Jasný je však fakt, že trápení londýnského velkoklubu pokračuje.

Blues nedokázali zvítězit ani v jednom z posledních třech ligových utkání a navíc se rozhodně nejednalo o příliš zvučná jména anglické fotbalové smetánky.

Nového kouče Pochettina, jenž moc dobře ví, jaký fotbal v Londýně je, navíc nadále nečeká dvakrát lehký program.

Od 21. října se jeho mužstvo postupně v lize utká s Arsenalem, Brentfordem, Tottenhamem, Manchesterem City, Newcastlem, Brightonem a v neposlední řadě s Rudými ďábly z Manchesteru.

Zdroj: Twitter

Reklama

Oblíbené