Černý mužem zápasu! V utkání s Emmen vstřelil 2 branky. Podívejte se na videa jeho akcí

Twente Enschede zvítězilo v sobotním utkání s Emmen 4:1. A český reprezentant Václav Černý byl hodně vidět. Vstřelil úvodní a poslední gól, na jeden sám nahrál a po právu si odnesl ze zápasu trofej pro nejlepšího hráče.

Zdroj: fctwente.nl

Domácímu Emmenu se v letošní sezoně vůbec nedaří a v tabulce jsou na posledním místě. Naproti tomu Twente bojuje o poháry a před zápasem se nacházelo v Eredivisie na 7. místě.

A byli to hosté, kteří jako první měnili skóre. Oosterwolde proniknul do pokutového území a naservíroval balón Václavu Černému, který vstřelil svůj pátý gól v sezoně.

Twente bylo nadále lepším týmem a v 33. minutě vstřelilo druhý gól.

Český reprezentant tentokrát nahrával a jeho spoluhráč Meniq upravil parádní střelou zpoza šestnáctky na 2:0

Václav Černý hrál i nadále skvěle, bohužel jeho dvě střely skončily těsně vedle. Krátce před poločasem ale přece jenom přidalo Twente další trefu a to po hlavičce Bosche. Do kabin se tedy šlo za stavu 3:0.

Domácí Emmen nabral o přestávce síly a po pauze se obraz hry změnil. A dokonce byl i odměněn gólem v 59. minutě.

Radost z trefy jim ale vydržela pouhé čtyři minuty, protože se po individuální akci znovu prosadil Václav Černý. Ten si navedl balón do vápna a prostřelil domácího brankáře na konečných 4:1.

Zbylá půl hodinka zápasu góly už nepřinesla a tak Twente zvítězilo vysoko 4:1. Denis Granečný zůstal pouze na lavičce domácích, na rozdíl od Václava Černého, který byl vyhlášen mužem zápasu.

Zdroj: livesport.cz