Ceremoniál The Best FIFA Football Awards zrušen! Je zvažováno několik alternativ, jak ceny i přesto předat

Bylo víceméně otázkou času, kdy se zrušení ceremoniálu The Best FIFA Football Awards stane oficiálním. Nyní jsme se dočkali. Předávání cen se mělo uskutečnit 21. září v Miláně, důvodem zrušení je pochopitelně pandemie koronaviru.

Embed from Getty Images

FIFA potvrdila spekulace o zrušení ceremoniálu The Best FIFA Football Awards. Ten se měl uskutečnit 21. září v Miláně. „Předávání cen se neuskuteční a FIFA teď zvažuje několik alternativ,“ zní oficiální stanovisko.

Pandemie koronaviru již odložila či přerušila mnoho soutěží i akcí napříč celým světem a tak bylo jen otázkou času, kdy k tomuto kroku dojde.

Tento ceremoniál pak nemá úplně dlouho tradici. Poprvé se konal v lednu 2017, kdy se udělovala ocenění za rok 2016. Od té doby je však pravidelnou záležitostí, prozatím.

Na to, s jakou alternativou předávání cen FIFA přijde, si však musíme počkat, dokud Mezinárodní federace fotbalových asociací nevydá podrobnější a obsáhlejší prohlášení.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Slavia zná svého soupeře do osmifinále Evropské ligy! Opět zamíří na Ostrovy

Slavia ve čtvrtek večer dokázala zvítězit na půdě Leicesteru a čeští fotbaloví fanoušci tak měli pořádný důvod se těšit na los osmifinále Evropské ligy. Na koho narazí sešívaní a jaké další zápasy nám tato pohárová soutěž nabídne?

Pyramida na Oktagon Underground je kompletní! Kdo se s kým utká a jaký je program?

Velkolepá akce Oktagon Undeground: Last Man Standing nás čeká již v sobotu večer. Do pátečního vážení a losování však nebyl znám celý program očekávaného galavečera. Kdo se tedy s kým utká?

Jaké soupeře si přejí trenér Trpišovský a kapitán Jan Bořil?

Pražská Slavia šokovala Anglii! Na půdě Leicesteru zvítězila 2:0 a postupuje mezi 16 nejlepších týmů Evropské ligy. Koho si v dalším kole přejí trenér Jindřich Trpišovský a kapitán Jan Bořil?