Ceremoniál The Best FIFA Football Awards zrušen! Je zvažováno několik alternativ, jak ceny i přesto předat

Bylo víceméně otázkou času, kdy se zrušení ceremoniálu The Best FIFA Football Awards stane oficiálním. Nyní jsme se dočkali. Předávání cen se mělo uskutečnit 21. září v Miláně, důvodem zrušení je pochopitelně pandemie koronaviru.

Embed from Getty Images

FIFA potvrdila spekulace o zrušení ceremoniálu The Best FIFA Football Awards. Ten se měl uskutečnit 21. září v Miláně. „Předávání cen se neuskuteční a FIFA teď zvažuje několik alternativ,“ zní oficiální stanovisko.

Pandemie koronaviru již odložila či přerušila mnoho soutěží i akcí napříč celým světem a tak bylo jen otázkou času, kdy k tomuto kroku dojde.

Tento ceremoniál pak nemá úplně dlouho tradici. Poprvé se konal v lednu 2017, kdy se udělovala ocenění za rok 2016. Od té doby je však pravidelnou záležitostí, prozatím.

Na to, s jakou alternativou předávání cen FIFA přijde, si však musíme počkat, dokud Mezinárodní federace fotbalových asociací nevydá podrobnější a obsáhlejší prohlášení.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Golden Boy 2020: Proč jsem volil Ansu Fatiho? Vynikající technik, prostě úžasný

Bylo to hodně složité rozhodování. Nabídka vynikajících fotbalistů evropských klubů do 21 let – bohužel opět bez českých zástupců – byla pestrá.

PSG vs. RB Lipsko: Preview a tipy na sázení

V úterý večer bude čekat PSG a RB Lipsko naprosto klíčový duel, který by mohl výrazně napovědět o vývoji ve skupině H, která se zatím pro pařížský celek nevyvíjí vůbec dobře.

Divočina v Anglii: Rekordní počet přihrávek před gólem, emoce budící VAR i osahávání genitálií soupeře

Domácí Liverpool v zápase s Leicesterem zaznamenal rekordní počet přihrávek před gólem. Zápas zároveň nabídl sporný VAR moment, který ochudil Lišky o penaltu.