Spojte se s námi


Fotbal

Cagliari vs. Bari: Preview a tipy na sázení

Chudý čtvrteční fotbalový program nabídne úvodní utkání baráže o Serii A. Na půdu Cagliari přijede Bari, odveta je samozřejmě na programu na opačném stadionu. Co od čtvrteční bitvy očekávat a na co si vsadit?

Publikováno

dne

Chudý čtvrteční fotbalový program nabídne úvodní utkání baráže o Serii A. Na půdu Cagliari přijede Bari, odveta je samozřejmě na programu na opačném stadionu. Co od čtvrteční bitvy očekávat a na co si vsadit?

Cagliari dohrává závěr sezóny ve velkém stylu, vyhrálo totiž šest z minulých sedmi zápasů. V prvním kole play-off o Serii A vyřadilo favorizovanou Parmu s legendárním Gianluigim Buffonem po celkové výhře 3:2.

Bari šlo do play-off z nejlepší možné pozice, přesto přes Sudtirol po celkové remíze 1:1 postoupilo jen díky lepšímu postavení po základní části. Formu též nemá ideální, vyhrálo pouze dvě z minulých šesti utkání.

Klíčové postavy Cagliari

Domácí táhne velezkušený Gianluca Lapadula, peruánský útočník vstřelil 25 branek a pětkrát asistoval. V záloze ve 34 letech stále maká Marco Mancosu, italský středopolař rozvlnil síť pětkrát a pětkrát i asistoval.

Klíčové postavy Bari

Hosté se spoléhají na Walida Cheddiru, marocký útočník nasázel již 22 gólů a sedmkrát asistoval. V záloze operuje Michael Folorunsho, kmenový hráč Neapole se trefil devětkrát a na tři branky nahrál.

Tip na sázení

Cagliari se spoléhá na pevnou obranu, se 34 inkasovanými góly ji má třetí nejlepší ve druhé lize. Více než jednu branku obdrželo v jediném z posledních sedmi utkání. Naopak hned třikrát udrželo čisté konto.

Bari naopak pálí ve velkém, 58 zásahů je druhé nejvyšší číslo ze druhé ligy. Avšak v poslední době to není úplně ono, více než jednou skórovalo pouze v jediném z minulých šesti utkání.

S ohledem na dobře fungující obranu Cagliari, naopak uvadlý útok Bari, jenž se tak nemůže opřít o svou největší zbraň, i vzhledem ke zkušenostem domácího střelce Lapaduly lze predikovat, že Cagliari domácí utkání vyhrají.

Zdroje: Serie B, WhoScored

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.