Spojte se s námi


La Liga

Busquets označil druhou půli za lepší, ter Stegen volal po zlepšení mnoha aspektů a Gómez prozradil, že chtěl střídat dříve

Publikováno

dne

Z hráčských kádrů obou celků sobotního mače Barcelony s Valencií vám přinášíme tři komentáře – dva ze strany poražených a jednoho přímo od největšího hrdiny celého zápasu. Sergio Busquets pravil, že rozhodovaly góly, zatímco jeho kolega v bráně říkal, že je třeba zapracovat na hodně věcech. Maxi Gómez pak pravil, že před druhým gólem málem nehrál.

Sergio Busquets

Byl to divný zápas. V první půli jsme nehráli dobře co se týče hloubky přihrávek a vstupů do pokutového území soupeře. Zlepšili jsme se, napravili taktické chyby a když jsme hráli nejlépe, tak jsme zrovna dostali branku. Snažili jsme se i nadále hrát a měli dobré šance, ale po druhé brance už se nedalo nic dělat.

V prvním poločase nám scházela hloubka, ale v druhém jsme se v tomto aspektu polepšili. Nebyli jsme ale efektivní. Hráči si musí zvyknout na nový trenérský štáb a pochopit jejich ideu. I přes výsledek se objevily nějaká pozitiva, ale je třeba se zlepšit. Máme hráče, kteří dokáží hrát na pozici ‚devítky‘ a je to záležitost trenéra a personálu. My hráči musíme táhnou tým kupředu.

Když neberu v potaz porážku, tak se domnívám, že druhý poločas byl z naší strany dobrý. Měli jsme kontrolu nad hrou a šance, ovšem dnes (vyjádření proběhla v sobotu, pozn. přek.) rozhodly góly. Do konce sezony zbývá hodně času a budeme bojovat o prvenství.

Marc-André ter Stegen

Neměli jsme příliš mnoho příležitosti k tomu ublížit našim protivníkům a potřebujeme zlepšit hodně aspektů. Je však třeba se podívat i na to, co jsme udělali dobře a také špatně. Budeme pokračovat v práci, abychom dosáhli toho, čeho chceme. Druhou půli jsme začali dobře, ale Valencia dala gól po teči, což nám uškodilo, jelikož jsme hodně drželi míč.

Snažili jsme se zamezit soupeřům, aby si vytvářeli gólové příležitosti a byla to poměrně divná situace. Pak jsme tedy prohrávali a už to bylo složitější. Musíme zapracovat na tom, co po nás požaduje trenér. Jsem optimistou a věřím, že se můžeme zlepšit.

Maximiliano Gómez

Jsem velmi šťastný, že jsem mohl pomoci týmu a díky bohu jsme vyhráli. Doufám, že ten první gól bude připsán mě (kvůli teči Jordiho Alby byl označený za vlastní, pozn. přek.) Tohle vítězství jsme si po dvou slabých utkáních zasloužili. Tento tým dokáže bojovat a vždy jsem tohle obdivoval už zvenku – ten vítězný duch. Jsem rád za výhru.

Obzvláště když se vezme v potaz, že soupeř má jednoho z nejlepších brankářů na světě. Mohl jsem si s ním vyrovnat účty za tu neproměněnou penaltu. Zápas od zápasu jdeme krok za krokem a doufám, že budeme v této dobré sérii na Mestalle pokračovat. Na tabulku se nedíváme, naším cílem je pokaždé zvítězit.

Celades nám říkal, že musíme být klidní a vedli jsme si hodně dobře v defenzívě. Ještě před vstřelením druhého gólu jsem jej žádal o střídání, jelikož jsem cítil bolest v mém lýtku. Nakonec jsem to ale vydržel, dal branku a fanoušci mi dopřáli velkou ovaci.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.