Spojte se s námi


Fotbal

Bude z toho další poprask? Český tým ve Walesu nepoklekl!

Český tým nepoklekl! Zatímco Velšani před kvalifikačním utkáním na MS 2022 s českou reprezentací poklekli na podporu iniciativy BLM, tak náš tým stál a symbolicky ukázal na levý rukáv svých dresů.

Publikováno

dne

Český tým nepoklekl! Zatímco Velšani před kvalifikačním utkáním na MS 2022 s českou reprezentací poklekli na podporu iniciativy BLM, tak náš tým stál a symbolicky ukázal na levý rukáv svých dresů, kde stojí slovíčko RESPECT. Všimnou si našeho gesta zahraniční média?

Zdroj: West Ham United

Ukázat na UEFA Respect Program, jenž se zabývá tématy rasismu a dalšími projevy nesnášenlivosti, se zdá být jako skvělý taktický tah.

Jsou to ostatně věci, které aktuálně pociťují i čeští reprezentanti z řad britských médií či od některých jedinců.

Při nejmenším Ondřej Kúdela musel po incidentu v Glasgow čelit nepříjemným zprávám od fanoušků Rangers. Po včerejším rozhovoru pro Sky Sports se nevhodné poznámky objevily i na adresu Vladimíra Coufala.

Celou situaci již napřed oznámil na Twitteru Michal Jurman, jenž je ředitelem oddělení komunikace FAČR.

Každopádně se dá očekávat další mediální bouře z Britských ostrovů. Zkusme však doufat, že se tak nestane.

Zdroj: Twitter – Michal Jurman

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.