Spojte se s námi


Fotbal

Bude někdy zdravý? Dembélé má dle španělských médií další svalové problémy

Už to vypadá jako nekonečný příběh. Ousmane Dembélé má dle španělských médií další svalové problémy. Tyto komplikace by mu navíc mohly narušit jednání s Barcelonou o nové smlouvě.

Publikováno

dne

Už to vypadá jako nekonečný příběh. Ousmane Dembélé má dle španělských médií další svalové problémy. Tyto komplikace by mu navíc mohly narušit jednání s Barcelonou o nové smlouvě.

Fanoušci katalánského klubu už tuto zprávu musí brát s úsměvem. Ousmane Dembélé totiž toho v posledních letech moc nenahrál. Navíc když už to vypadalo, že se vrátí do své nejlepší formy, v jaké byl před příchodem do Barcelony, vždy ho přibrzdí zranění.

Zdá se, že je tomu tak i tentokrát. Dembélé se vrátil po čtyřměsíčním zranění, jenže po zápase Ligy mistrů s Dynamem Kyjev si dle deníku Mundo Deportivo stěžoval na svalové problémy v oblasti levého hamstringu.

Je to čerstvá záležitost, klub se k této věci ještě zatím nevyjádřil. Nicméně pokud se tato informace potvrdí a Dembélé bude opět na marodce, rozhodně mu to v jednání s klubem nepomůže.

Čtyřiadvacetiletý křídelník totiž aktuálně jedná s Barcelonou o nové smlouvě. I přes velmi malý počet odehraných minut a častá zranění chce katalánský klub tohoto francouzského hráče v týmu udržet. A Dembélé se podle aktuálních informací také nikam nechystá.

Tohle však není jediný problém, který Barcelona má. S Dembélém by měl na marodku přibýt i Sergino Dest, který je naopak velmi vytěžovaným hráčem. V dalších utkáních tak tento americký reprezentant týmu nepomůže.

Barcelonu čeká další utkání v sobotu, 6. listopadu, kdy odehraje těžký duel na půdě Celty Vigo. Pro Blaugrana se jedná o velice důležité klání, jelikož deváté místo, na kterém se momentálně Katalánci nacházejí, rozhodně není to, co si od této sezóny vedení s hráči slibovalo.

Zdroj: Mundo Deportivo

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.