Spojte se s námi


Fotbal

Brisbane vs. Melbourne City: Preview a tipy na sázení

Publikováno

dne

Den před barážovým zápasem české fotbalové reprezentace o mistrovství světa v Kataru nabídne chudý program pouze nejvyšší australskou ligu, když vedoucí Melbourne City jede na hřiště předposledního Brisbane.

Brisbane se v březnu zvedlo a vyhrálo dvě poslední kola. Díky tomu se dostalo z úplného dna tabulky, aktuálně má na poslední Perth náskok čtyř bodů. Do konce sezóny navíc zbývá ještě šest kol.

Melbourne City má ročník rozjetý podstatně lépe. Australskou ligu vede o bod před druhým Westernem United, který má ale dva zápasy k dobru. Melbourne navíc zvítězilo pouze jednou z posledních čtyř kol.

Oporou domácích je Nikola Mileusnic, křídelník s minulostí v dánských Randers se v lize prosadil pětkrát. Talentovaný dvaadvacetiletý indický reprezentant Henry Hore pak nasázel tři branky.

Ve středu hostující zálohy září zkušený Florin Bérenguer, pětkrát se prosadil, na další tři trefy nahrál. To australský reprezentant Jamie Maclaren je s dvanácti góly nejlepším střelcem ligy, na kontě má i dvě asistence.

Brisbane zapracovalo na práci v útoku, v posledních třech kolech dalo dohromady sedm branek, předtím ve dvanácti utkáních skórovalo jen jedenáctkrát.

Melbourne má nejlepší ligovou ofenzivu, dalo již devětatřicet gólů, na druhou stranu z první šestky tabulky inkasovalo více branek pouze Adelaide United.

S ohledem na to, že Melbourne je na hřištích soupeřů již devět zápasů neporaženo si myslím, že i tentokrát zvítězí.

Reklama

Oblíbené