Spojte se s námi


Fotbal

Brankář Sevilly vstřelil gól v poslední minutě! Podívejte se, jak se trefil Vaclíkův konkurent

Tomáš Vaclík byl jedničkou Sevilly v prvních dvou sezónách, na konci té minulé ho ale nahradil Yassine Bono. Svými skvělými zákroky si na svojí stranu zlákal fanoušky Andalusanů.

Publikováno

dne

Tomáš Vaclík byl jedničkou Sevilly v prvních dvou sezónách, na konci té minulé ho ale nahradil Yassine Bono. Svými skvělými zákroky si na svojí stranu zlákal fanoušky Andalusanů a do jejich srdcí se ještě víc zapsal v utkání proti Valladolidu. V 94. minutě šel totiž za stavu 0:1 pomoct týmu na roh a vyrovnal!

Zdroj: Sevilla FC

Sevilla ve 28. kole La Ligy jela na Estadio José Zorrilla. Proti domácímu Valladolidu byla jasným favoritem, ten se totiž nachází těsně nad sestupovým pásmem.

Jenže zápas andaluskému celku vůbec nevyšel a od 44. minuty prohrával 0:1 po gólu Orellany z penalty.

Druhou půli Sevilla tlačila, za každou cenu se snažila nejméně vyrovnat, ale hráz domácích nemohla pokořit. Ve druhém dějství přitom měla 74 % držení míče, střely hovořily v její prospěch v poměru 11:2.

V poslední minutě nastavení přišla zřejmě poslední šance. Roh hostů, na který se dostavil i Bono, brankář Sevilly. A situace nemohla dopadnout lépe.

Roh nejprve vracel ze zadní tyče na přední hráč Sevilly, ten ale propadl skoro až za lajnovou čáru, odkud ho vracel do vápna En-Nesyri. Po lehké skrumáži se míč odrazil k Bonovi, který ho uklidil do sítě!

https://twitter.com/FludeyCFC/status/1373397713509888000

Žlutou kartu za svléknutý dres mu jistě nikdo vyčítat nebude. Ještě víc si tak šplhnul u fanoušků Sevilly, kteří ho už tak měli ve velké oblibě.

Tomáš Vaclík to tak bude mít s případným návratem do branky dost obtížné. V létě mu na jihu Španělska končí smlouva a je tak pravděpodobnější jeho odchod.

Zdroj: Twitter, Livesport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.