Spojte se s námi

Ligue 1

Bordeaux přivítá Monako v souboji dvou týmů bez formy

Publikováno

dne

Monako se v posledním kole přiblížilo vedoucímu PSG na 4 body, nyní však jedou do Bordeaux, kterým se v posledních kolech nedaří.

Bordeaux předvádělo od začátku sezóny velmi dobré výkony a to především v domácím prostředí. Na stadionu Matmut Atlantique jsou již 10 ligových zápasů neporaženi. A letos tam vyhráli ve 3 z posledních 4 zápasů.

Jak už bylo řečeno, Bordeaux hráli do konce září dobře, ovšem po prohře 6-2 s PSG se hráči trenéra Jocelyna Gourvenneca utkali s Nantes, s nimiž uhráli remízu 1-1.

V posledním kole pak podlehli Amiens 1-0 a dobré vyhlídky nemají ani nyní, jelikož přijede obhájce titulu Monako.

http://gty.im/852046630

Trenér Leonardo Jardim však bude postrádat svého klíčového střelce Falcaa a k dispozici nebude ani další útočník Stevan Jovetić. Na hrot by se tak měla postavit nová letní posila Keita.

Monako je v poslední době v krizi, za posledních 5 zápasů dokázali porazit pouze Caen a 3x dokonce prohráli. Nedaří se jim zejména v Lize mistrů, kde mají po třech zápasech pouhý bod.

http://gty.im/861624542

Co se týče vzájemných zápasů, tak Monako dokázalo v loňské sezóně vyhrát oba dva duely. Před tím však Bordeaux 3x vyhrálo a ani nyní nejsou úplně bez šance.

Co bylo v posledních vzájemných zápasech pravidlem jsou góly, v posledních 5 duelech padly vždy minimálně 3 góly a proto věřím, že jde o nejvhodnější sázku pro tento zápas.

Reklama

Oblíbené