Spojte se s námi


Serie A

Bologna hostí nezastavitelné Lazio v čele s Ciro Immobilem

Publikováno

dne

Čtvrtý tým letošní Serie A Lazio zavítá do Bologny, kde se bude snažit prodloužit svojí výherní sérii na 5 zápasů v řadě.

Laziu se daří především střelecky, v posledních 4 zápasech nastříleli 14 gólů a z toho hned 7 vstřelil letos nezastavitelný Ciro Immobile, který už letos nastřílel celkem 17 gólů.

Oba týmy však budou postrádat několik zraněných hráčů. Na straně domácích to jsou Saphir Taïder, Ibrahima Mbaye a také suspendovaný Giancarlo Gonzalez.

Trenér hostujícího týmu Simone Inzaghi nemůže počítat s Felipe Andersonem, Dusanem Bastou a Wallacem.

Co se týče vzájemných zápasů, tak v posledních 8 duelech vyhrálo 4x Lazio a 4x skončil zápas remízou.

Bologna se ovšem v poslední době také dostala do dobré formy, v posledních 4 ligových zápasech vyhráli 3x a to především díky jejich skálopevné obraně, která inkasovala pouze 2x v těch 4 zápasech.

V zápasech Bologny padlo letos pouze 17 gólů, což je nejméně gólů ze všech týmů Serie A. Naopak Lazio je v této statistice 3 od zhora. Pouze v zápasech Juventusu (36) a Udinese (36) padlo více gólů, než v zápasech Lazia (34).

Bude to tak velmi zajímavý souboj dobré obrany a útočníka Cira Immobileho. Samozřejmě to není pouze on, kdo stojí za skvělými výsledky Lazia.

Ve skvělé formě hrají také záložníci Luis Alberto a Sergej Milinkovic-Savic, kteří 27letého útočníka zásobují přesnými přihrávkami do vápna.

Lazio až na utkání s Neapolí vyhrálo všech 8 posledních ligových zápasů a věřím, že hrají v takové pohodě, že velmi dobrou obranu Bologny přehrají a dojdou si pro další tři body.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.