Spojte se s námi


Chance Liga

Bizár! Singhateh v Olomouci nezvedal telefony, nyní nastoupil v přípravě za Karvinou

Ebrima Singhateh se rozhodl, že nechce pokračovat na hostování v Olomouci a utnul jakýkoliv kontakt s jeho zástupci. Situace se ale nejspíše vyřešila, hráč totiž nastoupil v přípravném utkání za Karvinou.

Publikováno

dne

Ebrima Singhateh se rozhodl, že nechce pokračovat na hostování v Olomouci a utnul jakýkoliv kontakt s jeho zástupci. Situace se ale nejspíše vyřešila, hráč totiž nastoupil v přípravném utkání za Karvinou.

  • Singhateh měl rok hostovat v Olomouci
  • V létě ale utnul veškeré kontakty s klubem
  • Nyní se bez informací objevil v sestavě Karviné

Pražská Slavia na začátku roku oznámila, že dvacetiletý útočník Ebrima Singhateh odchází hostovat do Sigmy Olomouc. Stalo se tak po vynikajícím podzimu ve Vlašimi, kde střílel gól za gólem.

Mladý Gambijec na své angažmá v Sigmě nenavázal a za půlrok naskočil do deseti ligových zápasů, ve kterých skóroval jednou. Hrál ale i v druholigové rezervě a když trenér Tomáš Janotka přešel do Áčka, zdálo se, že se svítá na lepší zítřky.

To byl ale omyl. Singhateh nedorazil na první trénink letní přípravy a v klubu o něm dosud nic neví. Trenér Janotka tak do médií v podstatě potvrdil jeho neodvratný konec v klubu.

Nebude tady. Nevím, co by musel udělat, aby tady byl. U mě má dveře zavřené a myslím, že je to definitivní,“ řekl pro Olomoucký Deník.

„Nepřišel na první trénink, neplní individuální program, nebere telefony, neodepisuje, nekomunikuje,“ dodal naštvaný trenér. Sám poté řekl, že přemlouvat nikoho rozhodně nebude. Veřejnost tedy čekala, jak zareaguje Slavia.

Ta se díky přesunu trenéra Martina Hyského rozhodla více spolupracovat s Karvinou a nakonec se s tímto týmem dohodla na to, že si Singhateha vezme pod svá křídla. Fanoušci se ale informaci dozvěděli tak, že jej zkrátka viděli v sestava přípravného zápasu.

„Ve druhé půli dostala šanci nová posila Lukáš Endl a na kraji zálohy testovaný Gambijec Ebrima Singhateh,“ informoval klub své fanoušky. Problémový fotbalista tak zřejmě odchází do Karviné hostovat a naváže na spolupráci s trenérem, který jej vedl už ve Vlašimi.

Zdroj: MFK Karviná, Olomoucký Deník

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.