Spojte se s námi


Ligue 1

Bez formy hrající Lille přivítá Monako

Publikováno

dne

Po řadě mizerných výkonů čeká dnes Lille nekompromisní Monako, které vyhrálo 17 z posledních 18 ligových zápasů.

To Lille má naprosto opačné problémy, v létě přišlo do týmu několik zajímavých opor, ovšem trenér Marcelo Bielsa zatím nedokázal přetavit tuto investici v ligové body.

Lille navíc vstřelil pouze jeden gól v posledních 5 ligových zápasech. A chybět jim bude hned čtveřice hráčů Adama Soumaoro, Thiago Mendes, Hamza Mendyl a Kevin Malcuit.

Ani Monako ale nebude v nejsilnější možné sestavě, chybět budou zranění Keita a Danijel Subasic, Djibril Sidibe je pak suspendovaný a nad Thomasem Lemarem stále visí otazník.

STATISTIKY

  • Lille nevyhrál ani jeden z posledních 5 ligových zápasů.
  • Monako vyhrálo 3 poslední vzájemné zápasy.
  • Monako vstřelilo v 11 z posledních 13 ligových zápasů minimálně 2 góly.
  • Monako vyhrálo 17 z posledních 18 ligových zápasů.

PREDICTION

Lille se zkrátka nedaří a rozhodně se nedá očekávat, že by se zrovna proti Monaku něco mělo změnit.

To totiž obměnilo tým a na rozdíl od Lille přivedlo adekvátní náhrady, které se pomalu, ale jistě začínají zapracovávat do týmu.

Především tedy Youri Tielemans, který odehrál celé dva poslední zápasy a vypadá to, že s Fabinhem utvoří ve střední záloze novou skvěle fungující dvojici.

Monako dokázalo vyhrát 3 poslední vzájemné duely, ve kterých nastříleli svému dnešnímu soupeři 10 gólů, tudíž se dá očekávat další podobný výsledek, jako ty poslední.

Kurz na výhru Monaka, který se pohybuje okolo 1.75, se tak nabízí s velmi dobrým value.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.