Spojte se s námi


Fotbal

Betano bude oficiálním sponzorem Copa America 2024

Betano se stalo oficiálním sponzorem CONMEBOL Copa America 2024. Toto partnerství přitom má být platné až do roku 2028. Po zisku Euro 2024 se tak jedná o další velký krok kupředu pro společnost Kaizen Gaming, jednu z největších světových GameTech společností.

Publikováno

dne

Betano se stalo oficiálním sponzorem CONMEBOL Copa America 2024. Toto partnerství přitom má být platné až do roku 2028. Po zisku Euro 2024 se tak jedná o další velký krok kupředu pro společnost Kaizen Gaming, jednu z největších světových GameTech společností.

Betano a Copa America 2024

CONMEBOL Copa America 2024 se bude konat na stadionech po celých Spojených státech od 20. června do 14. července. Sejdou se tak ty největší fotbalové talenty a nejvášnivější fanoušci. Ti budou mít možnost uzavírat sázky prostřednictvím prémiové platformy Betano a zažít turnaj na zcela jiné úrovni.

„Jsme potěšeni, že můžeme spojit síly s CONMEBOL, nejuznávanější institucí latinskoamerického fotbalu. Toto partnerství je nejen důkazem naší vášně pro tento sport a region, ale také podtrhuje naše odhodlání přinášet inovace a dokonalost v tomto odvětví.

Toužíme pozvednout zážitky fanoušků na novou úroveň a prostřednictvím zodpovědného hraní jim poskytnout nezapomenutelné okamžiky,“ říká zakladatel a generální ředitel společnosti George Daskalakis

Spokojený je samozřejmě i Alejandro Dominguez, prezident CONMEBOL. Ten spolupráci s Betanem vítá, když je to pro samotný šampionát velmi dobrá zpráva z několika důvodů.

„Jsme nadšeni, že můžeme přivítat společnost Kaizen Gaming a její značku Betano jako oficiálního partnera CONMEBOL. Jejich závazek k fotbalu a herním inovacím se bez problémů shoduje s naší vizí budoucnosti sportu v Latinské Americe. Společně plánujeme přinést fotbalovým fanouškům na celém kontinentu mimořádné zážitky.“

CONMEBOL Copa America 2024

CONMEBOL Copa America 2024 se bude hrát ve Spojených státech. Zúčastní se ho 10 týmů CONMEBOL a 6 hostujících týmů z Concacaf. Tento tradiční turnaj pořádají obě konfederace. Šest týmů Concacafu se kvalifikuje prostřednictvím Ligy národů Concacaf 2023/24.

Po skončení skupinové fáze pak vítězové a vítězky skupin Ligy A postoupí do čtvrtfinále, kde byli spojeni se čtyřmi nejvýše postavenými týmy Concacafu. Z toho vzešly následující zápasy: Mexiko vs. Honduras, Spojené státy vs. Trinidad a Tobago, Kanada vs. Jamajka a Kostarika vs. Panama.

Čtvrtfinále, které se bude hrát 16. až 21. listopadu, se rozhodne na základě celkového skóre. Vítěz každého zápasu se kvalifikuje na Copa America 2024 CONMEBOL. O zbývajících dvou účastnících Concacafu rozhodne zápas Play-In mezi poraženými čtvrtfinalisty.

Tento Play-In se uskuteční v březnu 2024. Ve 48. ročníku jedné z nejvýznamnějších soutěží na kontinentu se podruhé v historii turnaje představí 16 týmů – stejný počet týmů hostil i ročník 2016, který se rovněž konal ve Spojených státech. Na hřiště nastoupí 10 jihoamerických držitelů titulů FIFA World Cup a největších hvězd světového fotbalu, kteří v červnu a červenci 2024 odehrají 32 zápasů v tomto ročníku turnaje.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.