Spojte se s námi


Fotbal

Benátky vs. Lazio: Preview a tipy na sázení

Lazio se ve svém posledním předvánočním zápase utká s nováčkem z Benátek. Bude to souboj kvalitní obrany na straně domácích a kvalitního útoku v čele s Cirem Immobilem v táboře hostí. Co od utkání očekávat?

Publikováno

dne

Lazio se ve svém posledním předvánočním zápase utká s nováčkem z Benátek. Bude to souboj kvalitní obrany na straně domácích a kvalitního útoku v čele s Cirem Immobilem v táboře hostí. Co od utkání očekávat?

Benátky coby nováček Serie A podávají nečekaně dobré výkony. V tabulce jsou šestnácté a na sestupové příčky mají náskok sedmi bodů. Na druhou stranu na ligovou výhru čekají pět zápasů.

Naopak Lazio s vývojem sezóny spokojené není, vyhrálo jen dva z posledních šesti zápasů a nachází se až na osmém místě. Na pátého městského rivala v podobě AS Řím ztrácejí modrobílí tři body.

V dresu domácích to pálí Davidu Okerekovi, nigerijský reprezentant nastřílel čtyři góly a jednou asistoval, pak se však zranil. Výborné výkony podává po přestupu z Manchesteru United i gólman Sergio Romero.

Na straně Lazia nelze opomenout kapitána týmu Cira Immobileho, autora třinácti branek a dvou asistencí. Středopolař Sergej Milinković-Savić má na kontě pět vystřelených gólů a pět asistencí.

Již jsem zmiňoval dobrou formu gólmana Romera. Bývalý argentinský reprezentant má velký podíl na tom, že mají Benátky třetí nejlepší obranu z druhé poloviny tabulky Serie A. Dostaly pouze 31 gólů.

Paradoxně osmé Lazio dostalo o dva góly více než domácí, na druhou stranu má třetí nejlepší ligovou ofenzivu. Immobile a spol nasázeli již šestatřicet branek, lépe je na tom pouze Inter Milán a Atalanta.

Vzhledem k formě Immobileho i krásnému kurzu doporučuji vsadit na výhru hostí.

Tip na sázení l Výhra Lazia v kurzu 1,92 u Tipsportu

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.