Spojte se s námi


Bundesliga

Bayern vyloučil z kádru Sadia Maného! Důvodem je údajné napadení Saného, Mané navíc musí zaplatit pokutu

Senegalský útočník Bayernu Mnichov Sadio Mané nebude figurovat v nominaci kádru pro nadcházející budesligový zápas s Hoffenheimem. Důvodem je potyčka v kabině s Leroyem Saném, za kterou Maného bavorský celek potrestal. Jednatřicetiletý forvard také zaplatí pokutu.

Publikováno

dne

Senegalský útočník Bayernu Mnichov Sadio Mané nebude figurovat v nominaci kádru pro nadcházející budesligový zápas s Hoffenheimem. Důvodem je potyčka v kabině s Leroyem Saném, za kterou Maného bavorský celek potrestal. Jednatřicetiletý forvard také zaplatí pokutu.

Fotbalisté Bayernu Mnichov se v úterý 11. dubna utkali na Etihad Stadium s Manchesterem City, kterému podlehli 0:3.

Aktuálně druhý celek anglické Premier League měl v zápase herní převahu, jeho vítězství se tak dá interpretovat jako zasloužené. Ve 27. minutě otevřel gólový účet zápasu Rodri, který vyslal ránu z velké vzdálenosti a skóroval.

Citizens poté v druhém poločase udeřili ještě dvakrát. V 70. minutě vyslal do vápna skvělý centr Erling Haaland, který zužitkoval Bernardo Silva. A o šest minut později už se Haaland zapsal jako střelec branky, když z bezprostřední blízkosti uklidil míč do sítě.

O tom, že hráči Bayernu byli z výsledku frustrováni zřejmě nemůže být pochyb. Kór když následně v šatně došlo ke konfliktu, do kterého byli zapojeni Sadio Mané a Leroy Sané.

První jmenovaný měl dokonce svého spoluhráče dokonce udeřit do obličeje, za což jej na koberečku u vedení klubu stihl trest. Bavorský celek jej pro utkání s Hoffenheimem vyloučil ze sestavy, k tomu ještě Mané zaplatí dosud nespecifikovanou pokutu.

„Jednatřicetiletý Sadio Mané nebude zařazen do sestavy FC Bayern pro sobotní domácí zápas proti 1899 Hoffenheim. Důvodem je jeho nevhodné chování po zápase Bayernu v Lize mistrů na hřišti Manchesteru City. Mané navíc dostane pokutu,“ zní z oficiálního prohlášení bavorského celku.

Opustí Mané v létě Bayern?

Dlužno dodat, Mané pravděpodobně nepocítil frustraci pouze za zápas se Citizens. Jednatřicetiletý senegalský útočník totiž doposud nenavázal na své hvězdné výkony z Liverpoolu a v Bayernu se mu zkrátka nedaří.

Poslední spekulace dokonce hovoří o tom, že se jej německý gigant bude chtít v létě zbavit. Mané má v Mnichově kontrakt do konce června 2025, v dresu Bayernu zatím ve 32 soutěžních zápasech vstřelil pouze jedenáct branek.

Zdroje: Bayern Mnichov, UEFA Champions League, Sky Sports

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.