Spojte se s námi


Bundesliga

Bayer Leverkusen vs. Ausgburg: Preview a tipy na sázení

Střet dvou týmů z opačných konců tabulky ale i české derby. To všechno může divákům zápas mezi Leverkusenem a Augsburgem nabídnout. Domácí ale svírá obsáhlá marodka.

Publikováno

dne

Střet dvou týmů z opačných konců tabulky ale i české derby. To všechno může divákům zápas mezi Leverkusenem a Augsburgem nabídnout. Domácí ale svírá obsáhlá marodka.

Zatímco Leverkusen bojuje o ty nejvyšší příčky, Augsburg je jen bod od sestupového pásma. Přesto mají oba celky něco společného.

Za domácí bude bojovat Patrik Schick, na druhé straně hřiště zase zraněními prokletý Jan Morávek. Můžeme se tedy těšit na derby českých hráčů.

Přestože se Augsburg s 19 góly řadí mezi nejhorší týmy z hlediska ofenzivy, musejí si dávat obránci Bayeru Leverkusen velký pozor. V posledních pěti zápasech totiž inkasovali hned dvanáct gólů. Čisté konto udrželi naposled koncem listopadu proti Bochumi.

Augsburg je na tom s defenzivou dokonce o gól lépe. Zato by měli svěřenci Markuse Weinzierla zapracovat na útoku.

Velké naděje se vkládají do Ricarda Pepiho, který svým přestupem z Dallasu překonal klubový rekord. Za amerického mladíčka Augsburg zaplatil přes 16 milionů euro. Hrozbou pro domácí defenzivu by mohl být také ve formě hrající Michael Gregoritsch.

Na druhé straně bude na hrotu útoku připraven druhý nejlepší střelec ligy Patrik Schick. V posledním vzájemném zápase český forward dokonce skóroval.

Leverkusen nebude mít pro zápas k dispozici hned devět jmen. Kromě Daleyho Sinkgravena nebo Ezequiela Palaciosa budou kvůli reprezentaci na africkém poháru chybět také Odilon Kossounou s Edmondem Tapsobou.

Na druhé straně zápas zmešká brankářská dvojka Tomáš Koubek a Tobias Strobl.

Statistiky ukazují jednoznačně na domácí, A to nejen postavením v tabulce, ale i faktem nelichotivým Augsburgu. Leverkusen s nimi doma totiž ještě neprohrál.

Tip na sázení: Výsledek v čase 75:00 – Leverkusen u Tipsportu v kurzu 1,54

Reklama

Oblíbené