Spojte se s námi


Fotbal

Barcelona při penězích? Prezident klubu Laporta řekl, že si může dovolit angažování hvězdy Španělska Nica Williamse

Barcelona měla v poslední době nemalé finanční potíže. Klub se z nich nicméně dokázal dostat a nyní se zdá, že je zpátky. Prezident Barcelony Joan Laporta promluvil o tom, že si může dovolit i angažování španělské hvězdy Nica Williamse.

Publikováno

dne

Barcelona měla v poslední době nemalé finanční potíže. Klub se z nich nicméně dokázal dostat a nyní se zdá, že je zpátky. Prezident Barcelony Joan Laporta promluvil o tom, že si může dovolit i angažování španělské hvězdy Nica Williamse.

  • Barcelona se dokázala vyhrabat z nejhoršího
  • Postupně se vrací na evropský vrchol
  • Prezident Laporta oznámil, že je schopen utratit větší peníze za posilu

Už nějaký ten čas má Barcelona velké finanční potíže. V poslední době se ale postupně dala dohromady a ačkoliv v minulé sezoně skončila druhá, může být spokojena.

Během sezony se ukázalo několik nadějných fotbalistů a klub začíná být opět mezi nejlepšími na světě. Její prezident navíc nyní na veřejnosti oznámil, že je opět možné utrácet větší peníze za posily.

Přesněji promluvil o Nico Williamsovi, jednadvacetileté hvězdičce Athleticu Bilbao, která aktuálně září na mistrovství Evropy v dresu Španělska.

„Dnes si můžeme dovolit podepsat Nica Williamse. Můžeme si dovolit podepsat podobné hráče jako je Nico.

Je to výsledek práce, kterou jsme v průběhu let odvedli, abychom se dostali do tohoto bodu, že si můžeme dovolit podpis takové úrovně,“ řekl Laporta před startem sezony 2024/25, která se už nezadržitelně blíží.

Současně i promluvil o procesu, během kterého se Barcelona snažila napravovat své dřívější prohřešky. „Byly to tři velmi intenzivní roky, během nichž jsme museli udělat spoustu věcí, ale pracovali jsme velmi dobře a jsme spokojeni s odvedenou prací, protože finance klubu se zotavují a brzy budeme mít v tomto ohledu dobré zprávy.

Existuje řada operací, na kterých jsme pracovali, a jež budeme moci brzy oznámit. Je velmi potěšující, že se nám podařilo dokončit tento proces, který nám trval tři roky a doufám, že se vrátíme do normálu,“ dodal.

Zdroj: inFotbal

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.